Play Video

Chata Karlovy Vary

Chata na pozemku 376 m2, Růžový Vrch

Cena: 397 000 Kč

Hledáte svoji zahrádku v Karlových Varech? Nyní nabízíme k prodej chatu se skleníkem a sklípkem v zahrádkářské osadě Růžový vrch, o výměře 25 m2 na městském pozemku. 

Chata nabízí hlavní místnost s verandou, malý sklep na potraviny a vzadu suché WC / sklad. Na zahradě je krásný velký skleník a taktéž dětská věž se skluzavkou a trampolína, vše je součástí prodejní ceny. 

Zahrádkářská kolonie funguje velmi pěkně, pozemky a cesty jsou udržované a čisté. Na pozemek je přivedena pitná voda, celkem máte k dispozici tři vývody na zalévání – u branky, uprostřed zahrady a přímo u chaty. 

Naše chata se nachází v zadní části osady je obklopena pouze sousedy vpravo a vlevo. 

Součástí prodeje je přenechání nájmu / pachtu, všechny poplatky na rok 2022 uhrazeny. Roční pachtovné činí 2 684 Kč. 

Lokalita sousedí se sídlištěm Růžový vrch. Osada je celá oplocená s uzamčeným přístupem, napojená na sezónní vodovod. Je přístupná zpevněnou odbočkou z ulice Buchenwaldská. Zastávka autobusu je vzdálená cca 400m. Parkování je možné u vjezdových vrat do osady.

Nemovitost je umístěná uprostřed při severní hranici osady. Je tvořena objektem přízemní dřevěné zahrádkářské chaty bez čp/če, která je postavená na pozemku p.č.847/11, vedeném v druhu zastavěná plocha a nádvoří (LV 1) ve vlastnictví Statutárního města Karlovy Vary. Užívaný pozemek obklopuje objekt chaty, je  oplocený, plochy 376 m2, přístupný travnatou uličkou od hlavních vjezdových vrat do osady.

Na užívané části pozemku p.č.847/17 je postavený skleník, betonové zídky záhonů, hrací prvek a trampolína. Plot je z plotových rámů s výplní pletivem, z větší části novým. Trvalé porosty představují ovocné stromy.

Stavba, postavená na pozemku p.č.847/11 ve vlastnictví Statutárního města Karlovy Vary, včetně příslušenství (LV č.933), k.ú.Rybáře, obec Karlovy Vary, okres Karlovy Vary. 

Základy jsou betonové, svislé konstrukce dřevěné opatřené nátěrem, střecha nízká sedlová, krytina pravděpodobně plechová, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, okna dřevěná s mřížemi.

Dokumenty

Lokalita

Rybáře jsou místní část Karlových Varů. Tvoří centrální a severní část města. Předmětná nemovitost se nachází v zahrádkářské osadě Růžový vrch.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář