Play Video

Nádherný dvojdům v Peci pod Sněžkou

Stavební pozemek o rozloze 967 m2 s vypracovaným projektem a vydaným stavebním povolením pro stavbu luxusního rodinného dvojdomu

Cena za pozemek s projektem: 25 000 000 Kč

Luxusní bydlení v jednom z nejoblíbenějších středisek Krkonošského národního parku? V nádherném moderním domě, kde architekt důmyslně zkombinoval vysoké nároky na luxus, pohodlí a design se zachováním celkového „zapadnutí“ stavby do horské přírody chráněné krajinné oblasti? 

Je to možné. Nádherný pozemek o rozloze 967 m2 se nachází v Peci pod Sněžkou v krásné přírodě, nedaleko lesa. Na skvělém místě, odkud se pohodlně pěšky dostanete jak do centra samotné Pece pod Sněžkou, tak do nádherné okolní přírody.

K pozemku je vypracovaný stavební projekt pro stavbu luxusního dvojdomu, kde skutečně nemusíte dělat žádné kompromisy. Ke stavbě domu je již vydáno stavební povolení a vy tak můžete začít ihned stavět a plnit si svůj sen.

Koncepce domu je vhodná pro několik možností využití – jako dům pro dvě rodiny, jako dům pro rodinu s možností pronájmu druhé poloviny domu (spojení bydlení s podnikáním) nebo jen k podnikání v oblasti pronájmu luxusních apartmánů. V Peci pod Sněžkou se může krásně bydlet jak celoročně, tak rekreačně a jako místo pro podnikání v oblasti turistického ruchu je to doslova ideální.

V každém z rodinných domů je navržena prostorná dvojgaráž s dostatkem místa nejen pro auto, ale také další vybavení (například jízdní kola). V nejspodnějším patře je také lyžárna, technická místnost a samostatná koupelna. 

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází velká obytná místnost s kuchyňským koutem, spíž a WC.

Třetí nadzemní podlaží patří třem ložnicím (z jedné je vstup do vlastní šatny) a dalším dvěma prostorným koupelnám. 

Ve čtvrtém podlaží je počítáno s wellness a saunou.

Vzhledem k umístění domu se zde myslelo také na výhledy do okolí. Celá jedna strana domu je prosklená a kromě výhledů z hlavních místností je také počítáno s galerií na samotném vršku domu, odkud si užijete skutečně skvostný pohled do okolní přírody.

Tohle je sen. Krásná stavba na krásném místě. Tady se kompromisy nedělají, tady se bude prostě život užívat!

Dokumenty

Lokalita

Pec pod Sněžkou – jedno z našich nejvýznamnějších horských středisek, které je hojně vyhledáváno turisty. Nabízí celoroční sportovní i turistické vyžití v krásné přírodě Krkonošského národního parku. Najdete tu 14km tratí pro sjezdové lyžování všech obtížností, Funline, dráhu pro freestyle lyžování nebo Funpark pro děti a samozřejmě nespočet turistických tras.

Kromě ubytovacích a restauračních zařízení jsou zde obchůdky s potravinami nebo sportovním vybavením. Pohodlnou dopravu po Peci zajišťují 3 linky CITI busů. Do dalších 5 nejbližších skiresortů jezdí skibusy na páteřních linkách.

Pokud by vám něco chybělo v Peci pod Sněžkou, za tím není problém dojet do dalších blízkých krkonošských středisek (Špindlerův Mlýn, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou a další) nebo do nedalekého Polska.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář