fbpx

PRODÁNO! Byt 3+1 uprostřed zeleně v obci Zruč-Senec

Cena za byt : 3.697.000,- Kč

3+1 s balkónem a velkým sklepem

 

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy.

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Bydlení na krásném místě, uprostřed zeleně, v klidné obci jen pár minut od města Plzeň … to slibuje bydlení v tomto zrekonstruovaném velkém bytě s balkonem o dispozici 3+1.

Byt se nachází ve druhém a zároveň posledním patře menšího, revitalizovaného bytového domu. K domu náleží travnaté pozemky sloužící jako zahrada, které tvoří s bytovým domem jeden funkční celek a jsou určené k užívání obyvatelům domu.

Tento byt nabízí příjemné bydlení na klidném místě se vším potřebným na dosah ruky.

 

Další informace

Byt disponuje celkovou rozlohou 77 m2. Naleznete zde prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, dva samostatné pokoje (ložnice a dětský pokoj), předsíň, koupelnu, WC a balkon.

Je zrekonstruovaný (rekonstrukce proběhla v roce 2009), světlý a z obou jeho stran je výhled do zeleně. V domě není výtah, bytové jednotky jsou umístěné pouze ve 3 nadzemních podlažích a jedná se tak o velmi klidný dům. Kompletní rekonstrukce bytového domu proběhla na podzim 2019 (nová fasáda, střecha, zateplení, izolace sklepů, nové balkony se stříškou, nové rozvody internetu Pilsfree, nové anténní rozvody, nové zvonky a domovní telefony, nová okna ve společných prostorách, domovní čistička pitné vody, resp. vody ze studny u bytového domu). V suterénu domu se nachází kočárkárna a sušárna prádla.

K bytové jednotce náleží velký sklep o velikosti 7 m2 (rozměry 1,8 x 3,87 m). Vzhledem k jeho odizolování je zde relativně teplo a místnost je tedy možné využívat například i jako dílnu.

Rozměry jednotlivých místností (měřeno technologií Matterport):
Obývací pokoj: 21,13 m2
Kuchyň: 6,38 m2
Pokoj 1: 10,5 m2
Pokoj 2: 15,7 m2
Koupelna: 5,07 m2
WC: 1,27 m2
Předsíň: 6,99 m2
Balkón: 2,05 m2

Celkem včetně sklepa: 77 m2

(rozloha bytu uvedena v Listu vlastnictví a v dokumentu „Prohlášení vlastníka“ : 77,2 m2)

Orientační náklady na provoz bytu:
elektřina: 1 150 Kč/měsíc (dle spotřeby domácnosti, variabilní náklad)

platba SVJ: 3 000 Kč/měsíc
– fond oprav 1 900 Kč
– vytápění 904 Kč
– poplatky 196 Kč (pojištění, správa, …)

Parkování je možné přímo před domem.

Zařízení bytu:
– vestavěné skříně na míru
– kuchyňská linka
– vlastní klimatizace Acond
– interiérové dveře Solodoor, vstupní dveře jsou protipožární
– okna: izolační dvojsklo, montáž v roce 2005, sítě proti hmyzu

V případě, že projeví o nemovitost více zájemců, vyhrazuje si majitel právo vybrat kupujícího dle vlastního uvážení, případně se přistoupí k online aukci. Tato situace může a nemusí nastat.

Dokumenty

Galerie

Půdorys

3D Virtuální prohlídka

Připravila jsem pro vás profesionální prohlídku memovitosti ve 3D.

Ovládání je velmi jednoduché a příjemné, prohlídkou získáte ucelený pohled na nemovitost z pohodlí domova nebo kanceláře.

Prohlédněte si nemovitost ve 3D

Lokalita

Obec Zruč je prominentní lokalitou se spoustou nových domů. Jedná se o pěkně udržovanou lokalitu, která svým obyvatelům nabízí příjemné bydlení s veškerou vybaveností v místě bydliště. A co nenajdete zde, za tím není problém dojet do 7 km vzdálené Plzně.

Přímo ve Zruči se nachází základní i mateřská škola, úřad, pošta, lékaři, obchod s potravinami, knihovna, oblíbená cukrárna, restaurace nebo muzeum letadel. Sportovní vyžití je možné nejen v okolní přírodě, ale také ve velkém sportovním areálu, kde jsou k dispozici tenisové kurty nebo hřiště na beach volejbal.

Kompletní občanská vybavenost zahrnující lékařskou péči, obchodní centra, úřady a další možnosti sportovního i kulturního vyžití se nachází v Plzni nebo Třemošné, kam je to autem nebo autobusem pouhých pár minut.

Obec Zruč zkrátka nabízí velmi příjemné a klidné bydlení v zeleni, přesto s velkoměstem na dosah ruky.

 

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2