fbpx

PRODÁNO – Krásný rodinný dům 4+kk – Sulice, Praha-východ

Cena za dům : 13 426 000 Kč

 

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy.

 

 

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Rodinný dům v klidné obci Sulice nabídne svým novým majitelům příjemné bydlení s velkým prostorem jak uvnitř domu, tak na rozlehlé zahradě.

Při vstupu do domu vás přivítá vzdušná a světlá předsíň, která je prakticky řešená a poskytuje tak dostatek místa pro vše potřebné.

Z obývacího pokoje je výhled a vstup přímo do zahrady a příjemnou atmosféru místnosti potrhuje moderní krb s jednoduchým a vkusným designem.

Kuchyňský kout, který přímo navazuje na obývací místnost, poskytuje dostatek pracovní plochy. Z okna kuchyně vidíte opět přímo do zahrady a příchod k domu, což je velmi praktické.

V přízemí domu se také nachází koupelna se sprchovým koutem, WC, spíž a technická místnost.

Hornímu, podkrovnímu, patru dominuje opravdu prostorná ložnice, kde je dostatek místa i pro umístění pracovního koutu. Další dvě místnosti mohou být využity například jako dětské pokoje. Praktická je zde i samostatná šatna a další koupelna, tentokrát s vanou a WC.

V přízemí domu se nachází velkorysá dvougaráž, kde pohodlně zaparkují dvě auta a ještě zbyde prostor pro další drobné dopravní prostředky (kola, koloběžky atd.). Samozřejmostí jsou automatická vrata jak do garáže, tak automatická pojezdová brána při vjezdu do zahrady.

Dům byl postaven v roce 2005. Zahrada je již tedy vzrostlá a poskytuje dostatek soukromí. Klidné posezení si můžete užít na zastřešené terase bezprostředně u domu.

Další informace

Rozměry jednotlivých místností:

PŘÍZEMÍ
Obývací pokoj s kuchyňským koutem – 42 m2
Šatna – 5,49 m2
Vstupní hala + schodiště – 12 m2
Vstupní zádveří – 4 m2
Spíž – 1,44 m2
WC – 1,28 m2
Technická místnost – 6,01 m2
Koupelna – 5,07 m2
Garáž – 41,98

PODKROVÍ
Ložnice – 29 m2
Pokoj – 12,93 m2
Chodba – 10,30 m2
Koupelna – 7,67 m2
Šatna – 4,94 m2
Pokoj – 11 m2

Zastavěná plocha a nádvoří – 151 m2
Zahrada – 1000 m2

Technické informace:

VODA – k dispozici je voda městská i z 22m hlubokého vlastního vrtu. Voda je rozvedena také po zahradě pro zavlažování nebo mytí aut. K dispozici je též nádrž, která po drobných úpravách okapů může sloužit pro využívání dešťové vody.

VYTÁPĚNÍ – zajišťuje elektrokotel s akumulací tepla, teplovodní podlahové vytápění v přízemí. V patře je v koupelně elektro podlahové topení, v pokojích jsou radiátory. Krbová vložka BEF s rozvody do horních dvou pokojů a na chodbu.

Na zahradě je zahradní domek s dřevníkem, kam je zavedená elektřina.

Dům je k prodeji částečně vybavený. Zůstane zde veškerý vestavěný nábytek, kuchyňská linka včetně myčky nádobí, koupelnový nábytek, předsíňová šatní stěna, sedací rohová souprava s křeslem, konferenční stolek a skříňky v obývacím pokoji, šatní skříně v šatně v horním patře, skříně v ložnici.

Náklady na provoz domu:
Záloha na elektřinu 2021 – 3.460 Kč / měsíc
Voda – 1.500 Kč / čtvrtletí
Připojení k internetu – 480 Kč / měsíc
Daň z nemovitosti – 2.736 Kč (rok 2020)

Další informace k zařízení domu:
TV připojení přes anténu, možnost připojení na Satelit.
Datové, anténní a satelitní zásuvky jsou v každém pokoji.

V přízemí na chodbách a v kuchyni je dlažba. V obývacím pokoji a horním patře je plovoucí podlaha.

Interiérové dveře: laminátové od české firmy CAG.
Okna: plastová firmy Bohemiaplast s pětikomorovým profilem a izolačním dvojsklem.

Garážová vrata: od německé firmy Hörmann.
Domácí zvonek: videotelefon od Commax

Dokumenty

Galerie

Půdorys

3D Virtuální prohlídka

Připravila jsem pro vás profesionální prohlídku memovitosti ve 3D.

Ovládání je velmi jednoduché a příjemné, prohlídkou získáte ucelený pohled na nemovitost z pohodlí domova nebo kanceláře.

Prohlédněte si nemovitost ve 3D

Lokalita

Okolí nemovitosti – Okolí domu je perfektně vybavené a nabízí vše potřebné. Jsou zde základní obchody a služby, státní i soukromé školy a školky, dětská hřiště, sportovní centrum, restaurace, cyklostezky a dostatek všemožného vyžití. Další základní a mateřské školy, obchody a služby naleznete v sousedních Dolních Jirčanech nebo  v necelých 7 km vzdálené Jesenici.

Obec Sulice se pyšní výbornou samosprávou a do budoucna je v plánu mimo jiné vybudovat plavecký bazén se saunou a párou.

Konkrétně se tento dům nachází na okraji obce, v zóně nových rodinných domů, zhruba 600m od centra obce Sulice.

Dostupnost – autobusová zastávka vzdálená 9 minut chůze od domu, ze které se za 25 minut dostanete na stanici metra Budějovická, odkud můžete pokračovat metrem po celé Praze, autem jste na Chodově za 17 minut.

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2