PRODÁNO! Garáž 17,91 m2, Praha 5 – Velká Ohrada

Cena za garáž : 1.050.000,- Kč

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy.

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Samostatná garáž č. 215 o výměře 17,91 m2 (a rozměrech cca 6,4m x 2,8m) se nachází v 2. NP objektu hromadných garáží při ulici Bašteckého, na sídlišti Velká Ohrada v Praze 5 – Stodůlkách.

V garážovém domě je celkem 48 garáží ve třech podlažích. Z garážového domu jsou dva výjezdy.

Garáž je suchá a čistá, elektřina je zavedena. Uzavření garáže zajišťují pojezdová lamelová vrata na dálkové ovládání.

Momentálně je garáž v družstevním vlastnictví (družstvo STAVEG, ul. Nušlova, P-5). Celá anuita je splacena, během roku 2022 je plánován převod do osobního vlastnictví.

Orientační náklady na provoz garáže: cca 3.000 Kč/rok

Garáž je okamžitě k dispozici.

 

Další informace

Galerie

Lokalita

Velkou výhodou tohoto místa je skvělá dopravní dostupnost. 20m od domu se nachází autobusová zastávka, odkud jedou 2 autobusové linky na stanici metra Nové Butovice. Na zastávku metra Lužiny je to pouhých 700m a dostanete se tam pohodlně pěší chůzí.

V blízkém je veškerá občanská vybavenost. Nechybí zde několik mateřských nebo základních škol pár minut od domu, obchody s potravinami (například Albert nebo Lidl), fitness centrum, restaurace, kavárny. Větší obchodní centrum naleznete na Nových Butovicích nebo na Zličíně.

Za přírodou a procházkami nebo cyklovýletem můžete vyrazit do oblíbeného Prokopského údolí nebo k Dalejskému potoku. Nedaleko se nachází také krásný Kamenolom Řeporyje.

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2