fbpx

PRODÁNO – Komerční prostory Praha – Michle

Cena 3 770 000 Kč

 

Hledáte nebytové prostory pro své vlastní podnikání nebo jako dlouhodobou investici?

Jedny takové mám pro vás v Praze – Michli.

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Hledáte prostory pro svoji firmu? Prostory, kde se Vám bude dařit a kde budete mít dostatek místa pro všechny vaše nápady? Mám pro vás příjemný nebytový prostor s garáží, který splní všechny vaše požadavky.

Nacházíme se v Praze – Michli, na klidném místě avšak nedaleko magistrály a zastávek metra. Jedná se o nebytový prostor 3+kk o velikosti 87,4 m2 v přízemí panelového domu.

Prostor má 3 samostatné místnosti, kuchyňku, toaletu, malou prádelnu (lze předělat na koupelnu se sprchovým koutem) a velkorysou chodbu s úložnými prostory. Přístup je bezbariérový, můžete tak pohodlně přinášet a odnášet vaše zboží.

Místo můžete využít jako kancelář, sklad, studio nebo cokoliv si budete přát. A jako bonus, je nabídka samostatné garáže, která se vždy hodí a zároveň je skvělou investicí.

Tak na nic nečekejte, zavolejte mi a půjdeme se sem spolu podívat.

Další informace

PATRO – přízemí

DISPOZICE: 87,4 m2 – široká chodba s úložnými prostory, toaleta, malá technická místnost s pračkou, 3 x samostatná místnost

VYTÁPĚNÍ – ústřední

PODLAHY – koberce

OKNA – plastová eurookna s venkovními mřížemi

VSTUPNÍ DVEŘE bezpečnostní

měsíční zálohy (voda, topení, elektřina, fond oprav) cca 4 730 Kč – prostor je využívaný jako kancelář a prádelna pro úklidovou firmu)

Hospodaření SVJ: nezadlužené, našetřeno cca 4 000 000 Kč, plánuje se investice do výtahu, dům netřeba zateplovat, neboť se jedná o sendvičovou konstrukci panel a zateplení v jednom

Galerie

Půdorys

Lokalita

Okolí nemovitosti – občanská vybavenost – školka, škola, restaurace, potraviny, lékárna, zdravotnické středisko, kadeřnictví, společenské centrum, atd.

Dostupnost na vlak a metro – zastávka Praha-Kačerov – 15 min pěšky, bus 2 min chůze, metro 10 minut,

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2