fbpx

PRODÁNO – Zahrada s chatou Mnichovice

Cena 1 497 000 Kč

Hledáte svoje místo k relaxaci kousek od Prahy?

Mám pro Vás chatu na vlastním pozemku ve městě Mnichovice.

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Hledáte svoje místo k relaxaci kousek od Prahy? Mám k prodeji chatu o dispozici 4+1 a užitné ploše 76 m2, na vlastním pozemku o výměře 554 m2 ve městě Mnichovice.

Vaše budoucí zahrada je v zastavitelném území a do budoucna si tak zde můžete postavit dům. Je to tedy zároveň skvělá investice.

Chata se nachází na mírně svažitém pozemku, západním směrem, v zástavbě rekreačních chat a rodinných domů. Je zde zavedena elektřina se samostatným elektroměrem. Na pozemku je studna, rozvod kanalizace a vody je v dosahu. Chata je okamžitě k dispozici.

Pozemek lze v budoucnu využít jako stavební, pro výstavbu nového rodinného domu, který bude mít standardní číslo popisné.

Ve městě Mnichovice je veškerá vybavenost a zahrada s chatou je kousek od příměstského vlaku, který vás za 35 minut odveze na Hlavní nádraží do Prahy. Autem jste na Chodově za 15 minut.

Zvu Vás na prohlídkový den ve čtvrtek 1.8. od 15:00 do 18:00. Tak mi zavolejte nebo napište, budu se na Vás těšit!

Budu se na Vás těšit!

Další informace

ADRESA – Mnichovice, Pod Lipami č. ev. 104

PLOCHA – Celková plocha pozemku – 554 m2, podlahová plocha chaty 46 m2

VYTÁPĚNÍ chaty – krbová kamna

Vybavení chaty – suterén: předsíň, sklep, pokoj, WC, vana, technická místnost, přízemí: předsíň, kuchyňka, pokoj, pokoj
sítě: zavedená elektřina, voda ze studny, připojení na pitnou vodu a kanalizaci v dosahu 35 metrů

Galerie

Lokalita

 

 

Okolí nemovitosti – škola, potraviny, pošta, městský úřad, lékaři, restaurace, atd.

Dostupnost – Praha – Chodov: 15 minut, zastávka příměstského vlaku: 5 min pěšky, Hlavní nádraží Praha: 35 minut, dostupnost autem Praha – D1, směr Brno, sjezd Velké Popovice. Dostupnost autobusem: Malé Kyšice – Unhošť – Praha Zličín.

Možnost rekreace a zároveň skvělá investice. Na pozemku je zachovalá chata z r. 1967, typový projekt “CHATA LÍPA”. V budoucnu lze postavit rodinný dům, který bude mít standardní číslo popisné – jakmile bude dokončena komunikace V Zahradách, více v Územně plánovací informaci

Zastavěnost dle vyhlášky číní 30% (včetně zpevněných ploch), což je přibližně 166 m2 a to je na stavbu domu, parkovacího stání a chodníčků v pořádku – vzhledem k velikosti pozemku.

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2