fbpx

PRODÁNO – Nádherný rovinatý pozemek v Jesenici u Prahy

Cena 8 497 000 Kč

 

Hledáte stavební pozemek, který má vše, co potřebujete?

Jeden takový mám pro vás v Jesenici u Prahy.

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Hledáte pozemek pro svůj vysněný dům? Je pro vás důležité, aby byl pozemek krásně rovinatý, plně zasíťovaný, aby na něm byly stromy a abyste už nyní mohli poznat vaše sousedy? Pojďte se podívat na krásný pozemek v Jesenici, který je nyní k prodeji!

Pozemek má 1 323 m2, bonusem je rozestavěná stavba velké garáže, kterou můžete nyní využít na skladování stavebního materiálu nebo z ní udělat rovnou rodinný dům, protože je opravdu prostorná.

Na pozemek je přivedený veřejný vodovod a kanalizace, je zde rezervovaná kapacita na jeden rodinný dům s jednou bytovou jednotkou.

Zastavěná plocha stavbami může být až 30%, k tomu až 10% zpevněná plocha. Výška budoucího domu 9,5 m.

V Jesenici máte vše, co budete potřebovat, budete bydlet v moderní čtvrti, v klidu avšak s kompletním zázemím. Jestli je to místo pro život, které hledáte, zavolejte mi a půjdeme se sem společně podívat. Těším se na Vás, Blanka Vaňková

Další informace

Pozemek má obdélníkový tvar, po jedné straně ho lemují vzrostlé stromy, je částečně oplocený.

Na pozemku stojí rozestavěná budova garáže z roku 2007.
Stavební materiál: POROTHERM 44 P+D,
Výška: 6,65 m
Velikost: 7,1 x 14,6 m

Dokumenty

Galerie

Půdorys

Lokalita

Jabloňová, Jesenice (sousední dům má adresu Jabloňová 1170, Jesenice)

Okolí nemovitosti – občanská vybavenost – základní a základní umělecká škola, několik restaurací, Lidl, Albert, praktický lékař, lékárna, městský úřad, pošta, banka, veterinární klinika, květinářství, kadeřnictví, atd.

Dostupnost – autobusová zastávka v centru Jesenice, ze které se za půl hodiny dostanete na Chodov, odkud můžete pokračovat metrem po celé Praze, autem jste na Chodově za 15 minut

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2