fbpx

PRODÁNO – Novostavba luxusního rodinného domu – U vodárny, Jesenice u Prahy

REZERVOVÁNO

Cena za kompletní dům včetně pozemku: 15 497 000 Kč

 

termín dokončení jaro 2021

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Jedná se o luxusní dvoupodlažní dům s nejmodernějšími technologiemi a standardy.

Při vjezdu na pozemek oceníte automatickou bránu a parkování pod přístřeškem hned vedle domu. Pohodlně se sem vejdou dvě auta, další mohou stát před samotným domem.

Při vstupu do domu vás bude vítat opravdu prostorná předsíň, kde budete mít spoustu místa na vestavěné skříně. Z této předsíně je také vstup na toaletu s umyvadlem.

Po vstupu do hlavní obývací místnosti Vás nadchne mimořádný otevřený prostor, který lemuje příjemné prosklení do vaší zahrady. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem, rodina tak můžete trávit čas společně. Z kuchyně oceníte vstup do praktické spíže.

Z obývacího pokoje vstupujeme rovnou do zahrady, která vás bude zvát k odpočinku. Vedle obývacího pokoje je další pokoj s koupelnou, který může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty.

V patře si všichni obyvatelé přijdou na své. Pro děti jsou připravené dva dětské pokoje a k nim opravdu velkorysá koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a dvojumyvadlem. Rodiče budou milovat vlastní apartmánovou ložnici s koupelnou a šatnou. A na technické zázemí se také myslelo, pro něj je vyčleněná samostatná místnost, kde budete mít pračku, sušičku atd.

Celý dům je postavený z kvalitních pálených cihel Porotherm 24 Profi, s tepelnou izolací v tloušťce 20 cm. Vytápění je elektrické podlahové se samostatnou wifi regulací ve všech obytných místnostech. V domě je též inventorová klimatizace výrobce Daikin a centrální ventilační jednotka s rekuperací tepla s průtokem vzduchu 300 m3/hod.

Dům je usazený na rovinatém pozemku, který ze zadní strany lemuje o několik metrů níže protékající Jesenický potok. Vody se zde nemusíte obávat, tento pozemek, dům i okolní stavby jsou v dostatečné výšce. Naopak Vám tento potok s vegetací tvoří příjemnou hranici pozemku a soukromí ze zadní strany domu.

Myslí se zde také na ekologii a udržitelnost, proto se dešťová voda ze střechy zachytává do retenční nádrže o objemu 3 m3. Můžete pak zalévat zahradu vlastní dešťovou vodou.

Další informace

Jedná se o luxusní a moderní dvoupodlažní dům s nejmodernějšími technologiemi a standardy.

Užitná plocha domu: 165,59 m2
Velikost garážového stání: 36,5 m2
Dispozice: 5+kk
Velikost pozemku: 705 m2

Velikosti místností:

přízemí:
zádveří: 11,14 m2
komora: 6,07 m2
obytný prostor: 41,24 m2
pracovna hosté: 13,50 m2
koupelna: 4,00 m2
WC: 2,10
schodiště: 5,10
sklad: 7,92 m2
celkem: 91,07 m2

patro:
chodba: 8,44 m2
technická místnost: 5,92 m2
pokoj: 13,55 m2
pokoj: 13,55 m2
ložnice: 15,08 m2
šatna: 5,17 m2
koupelna: 4,70 m2
koupelna: 8,11 m2
celkem: 74,52 m2

Dům se zahradou, chodníky, cestou a oplocením bude kompletně dokončený a připravený k nastěhování v období jaro / léto 2021. V ceně je zahrnuté kompletní dokončení interiéru včetně finální podlahové krytiny a zařizovacích předmětů. Dům se prodává bez kuchyňské linky.

Pozemek se nachází v souvislosti s Jesenickým potokem ve 2. povodňové zóně, pojistka je dražší o cca 1 500 Kč / ročně. Vody se zde nemusíte obávat, tento pozemek, dům i okolní stavby jsou v dostatečné výšce. Pro informaci – 1. povodňová zóna jsou oblasti na kopci, kde nehrozí nikdy povodeň. Oblasti, kde mají povodně často, jsou 5. povodňová zóna.

Již nyní máte možnost si dům rezervovat. Stavba rodinného domu již započala, uvedené fotografie jsou vizualizace budoucí stavby.

Dokumenty

Galerie

Půdorys

Lokalita

Lokalita je celkově velmi klidná, tvoří ji okolní výstavba moderních domů, vodojem a menší skladový areál.

Okolí nemovitosti – občanská vybavenost – základní a základní umělecká škola, několik restaurací, Lidl, Albert, praktický lékař, lékárna, městský úřad, pošta, banka, veterinární klinika, květinářství, kadeřnictví, atd.

Dostupnost – autobusová zastávka v centru Jesenice, ze které se za půl hodiny dostanete na Chodov, odkud můžete pokračovat metrem po celé Praze, autem jste na Chodově za 15 minut

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2