fbpx

PRODÁNO – Příjemný byt 1+1 v Písnici

Pokud hledáte bezpečnou dlouhodobou investici nebo malý startovací byt v místě, kde je vše na dosah, pojďte se podívat.

Mimořádnou výhodou této nemovitosti je velký potenciál růstu ceny z důvodu 200 metrů vzdálené budoucí stanice metra D – Písnice. 

Byt se skládá ze vstupní předsíně s prostorem na vestavěnou skříň, kuchyně a dalšího pokoje, který můžete využít jako obývací pokoj s ložnicí. Velkou výhodou tohoto bytu jsou vysoké stropy – téměř 3 m, které umožňují instalovat budoucím majitelům patro na spaní a zároveň pod ním bude dostatečná a pohodlná výška.

V bytě je zánovní kuchyňská linka se spotřebiči. Dům prošel celkovou revitalizací – nová fasáda, střecha, výtah a vyměněná okna.

Hned vedle je rozsáhlý park Modřanská rokle, která poskytuje možnost úniku z města do přírody. Volný čas se tu dá trávit různě, ať je to procházka lesem, cykloturistika, pěší turistika nebo ranní běh, vše je to v dosahu pěti minut od bytu. Je to na skok do přírody, přitom je to dvanáct minut od stanice metra. Z Písnice je i výborné napojení na pražský okruh. V blízkosti najdete školy, školky, zdravotnické zařízení, restaurace i obchody.

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Cena 3 497 000 Kč

 

Jste single a hledáte pro sebe příjemný byt, ze kterého budete mít na dosah jak přírodu, tak centrum města?

Mám pro vás krásný byt v v Písnici, který si zamilujete!

Další informace

Byt se skládá ze vstupní předsíně s prostorem na vestavěnou skříň, kuchyně a dalšího pokoje, který můžete využít jako obývací pokoj s ložnicí. K bytu náleží komora.

V kuchyni je zánovní kuchyňská linka se spotřebiči. Na podlahách linoleum a keramická dlažba.
Byt má zděné jádro. Dům prošel celkovou revitalizací – nová fasáda, střecha, výtah a vyměněná okna. Nyní probíhá výměna domovního zvonku a systému na čipy.

Hned vedle je rozsáhlý park Modřanská rokle, která poskytuje možnost úniku z města do přírody. Volný čas se tu dá trávit různě, ať je to procházka lesem, cykloturistika, pěší turistika nebo ranní běh, vše je to v dosahu pěti minut od bytu. Je to na skok do přírody, přitom je to dvanáct minut od stanice metra. Z Pínice je i výborné napojení na pražský okruh. V blízkosti najdete školy, školky, zdravotnické zařízení, restaurace i obchody.

Rozměry místností:
kuchyň 10,5 m2
pokoj 18,5 m2
předsíň 4,0 m2
koupelna s toaletou 5,0 m2
komora 3,0 m2

Náklady:
Fond oprav 1 025 Kč
Náklady na 2 osoby – voda studená a teplá, vytápění, spol. prostory atd. 3 098 Kč, elektřina 600 Kč
SVJ má ve fondu oprav našetřeno cca 2 000 000 Kč, SVJ bez dluhů

Technické parametry:
Nový výtah (2016), střecha (2010), elektřina ve společných prostorech (2015), zvonky (2020)
Okna dvojskla
Panelový dům

Galerie

Půdorys

Lokalita

Okolí nemovitosti – rozsáhlý park Modřanská rokle,možnosti cykloturistiky, pěší turistiky, školy, školky, zdravotnické zařízení, restaurace i obchody

Dostupnost – 12 minut od stanice metra, výborné napojení na pražský okruh

 

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2