fbpx

Prostorný byt 2+1 v Chlumčanech u Plzně

Cena za byt : 1 997 000 Kč

 

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy.

 

Jedná se o příjemný byt o dispozici 2+1 s dvěma garážemi a dvěma sklepy v Chlumčanech u Plzně.

Byt se nachází v prvním podlaží velice klidného obytného domu, kde jsou v jednom patře pouze dva byty.

Byt se skládá z prostorné chodby s velkou skříní, po pravé straně je sociální zařízení, po levé je pak vstup do prvního ze dvou průchozích pokojů, ve kterých je krásná parketová podlaha. V kuchyni je velice praktická komora, kam schováte všechny zásoby.

Koupelna a WC jsou zrekonstruované, dále je však byt vhodný k rekonstrukci kuchyně a rozvodů elektřiny. Nemovitost si tak jako noví majitelé můžete uzpůsobit podle Vašich představ.

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Další informace

Obytná plocha: 51,20 m2

Kuchyně: 10,40 m2
Pokoj 1: 14,90 m2
Pokoj 2: 14,60 m2
Předsíň: 6,10 m2
Koupelna: 2,80 m2
WC: 1,20 m2
Komora (spíž): 1,20 m2

Měsíční náklady:

Pojištění domu: 119,- Kč
Osvětlení společných prostor v domě: 30,- Kč
Odvoz odpadu, pronájem nádob: 85,- Kč
Ostatní provozní náklady: 99,- Kč
Záloha a dodávku tepla: 1.560,- Kč
Záloha na dodávku vody, odpad: 107,- Kč
Náklady na správní činnost: 148,- Kč
Fond oprav: 1.600,- Kč
Elektřina: 500 Kč
CELKEM: cca 4.248,- Kč

(cena za elektro je orientační, záleží na aktuální spotřebě a použitých spotřebičích)

Stav a zařízení nemovitosti:

Obytný dům je po rekonstrukci, s novou fasádou (kompletní zateplení budovy a půdy) a novými okny. Rekonstrukce proběhla v nedávné době, na vydání nového PENB se momentálně čeká. Na jaře 2021 je v plánu provedení izolace celé spodní části domu (sklepů).

Koupelna a WC jsou zrekonstruované. 

Parketové podlahy.

Součástí bytu je veškerá vnitřní instalace (potrubní rozvody teplé a studené vody, včetně vodoměrů a uzavíracích ventilů, elektroinstalace včetně jističů, odpadů). Vše v dobrém stavu, elektro je zde původní a byla by vhodná jeho renovace.

Vytápění bytu, společných prostor domu a ohřev teplé vody je prováděn z parní výměníkové stanice umístěné v 1. PP budovy.

Zásobování vodou je z veřejného vodovodu. Odpadní vody jsou svedeny do čističky odpadních vod provozované firmou Lasselsberger.

Součástí společných prostor jsou také: sklepy, kolárna a kočárkárna, mandl, prádelna, sušárna, výměník a půda.

K bytu náleží také 2 garáže. Jedna je plnohodnotná, vhodná pro parkování auta. Druhá garáž momentálně slouží jako skladový prostor (sklep) a bylo by vhodné ji upravit. 

Byt může být vhodný na investici a pronájem. Podobné byty (2+1) se v Chlumčanech pronajímají okolo 8.000 – 9.000 Kč za měsíc. V blízkosti bytu je Keramička RAKO s mnoha zaměstnanci, kteří by mohli ocenit bydlet v blízkosti zaměstnání.

Galerie

Půdorys

Lokalita

Okolí nemovitosti – občanská vybavenost – přímo v Chlumčanech je základní škola, pošta, lékárna, potraviny, vyhlášené řeznictví, kadeřnictví. Autobusovou zastávku máte pouze 50 metrů od domu, vlakovou pak 200 metrů. Větší nákupy obstaráte v Přešticích, kam dojedete autem za 9 minut. Širokou škálu zdravotní péče naleznete přímo v Chlumčanech nebo si za lékaři a úřady pohodlně dojedete za 15 minut do Plzně či bližších Přeštic.

Dostupnost – autobusová zastávka je do dvou minut chůze od domu, ze které se za 20 minut dostanete na zastávku Plzeň-Bory, autem jste na Borech za 15 minut. Vlaková zastávka je od domu 3 minuty.

Hned za domem je rozlehlý les, který láká k dlouhým procházkám.

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2