fbpx

PRODÁNO – Rodinný byt v Plzni na prodej, 4+1, 86 m2

Cena 3 200 000 Kč

Hledáte vyjímečný byt vhodný pro rodinu?

Jeden takový mám pro vás na plzeňském Bolevci.

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Krásný rodinný byt 4+1 v Plzni, Manětínská ulice

Tento byt bude výborně splňovat požadavky na rodinné bydlení. Byt se nachází ve 4. patře zrekonstruovaného panelového domu. Tento rok proběhne také výměna vytahu.

Byt má 86 m2 a nachází a jeho velkým benefitem je umístění v rohovém panelovém domě, díky čemuž má navíc šatnu, zvětšenou předsíň a pracovnu s komorou. Tento vyjímečný koncept nabízí opravdu komfortní bydlení s dostatkem úložných prostor a pracovny navíc.

Byt se skládá z obývacího pokoje a kuchyně, tyto místnosti byly vzájemně propojené průchodem, aby zde rodina mohla trávit čas společně. Kuchyně a obývací pokoj směřují na západ.

Ložnice je opravdu prostorná, v ceně bytu je skříň na míru s posuvnými dveřmi ve vysokém standardu. Ložnice směřuje na východ a vcházíme z ní na příjemný balkón (5,5 m2)

Dětský pokoj je dostatečný i pro více dětí, okna směřují na východ. Pracovna je vedle dětského pokoje a za posuvnými dveřmi v pracovně máme další úložné prostory.

K bytu náleží samostatná sklepní kóje (2,7 m2).

Před domem je dostatečné parkoviště u centra Albert, kde jsou také kryté garáže. Tam je možné pronajmout si hlídané parkovací stání.

V okolí je vyčerpávající občanská vybavenost. Kousek od domu je tramvajová zastávka, ze které se za patnáct minut dostanete do centra. Před domem je Albert, lékárna, Dmko, škola, školka, lékaři, restaurace, prostě vše, co budete potřebovat.

Zároveň je nemovitost situovaná vedle lesa a nedaleko Boleveckých rybníků. Můžete se jít denně projít do přírody, jezdit na kole nebo se chodit v létě koupat k vyhlášeným rybníkům.

Pokud byste se chtěli na byt přijít podívat, zavolejte mi a já Vám ráda nemovitost ukážu. Budu se na Vás těšit! Blanka

Další informace

ADRESA – Manětínská 1504/27, Plzeň

BYT č. 1504/9.

PATRO – 4. patro
DISPOZICE – 4+1, obývací pokoj, kuchyně, ložnice + balkón, dětský pokoj, pracovna, předsíň, šatna + sklep

PLOCHA – Celková podlahová plocha – 77,63 m2 + lodžie 5,48 m2 + sklep 2,7 m2, Celkem 85,9 m2

VYTÁPĚNÍ – Ústřední

PODLAHY – nové plovoucí podlahy předsíň, kuchyně, obývací pokoj, koberce ložnice, dětský pokoj, pracovna, dlažba koupelna a toaleta

OKNA – Eurookna s dvojsklem

2 605 Kč Fond Oprav + zálohy na služby 1 193 Kč, 800 Kč záloha na elektřinu

Přeplatek z ročního vyúčtování průměrně 10 000 Kč

Galerie

Půdorys

Lokalita

Okolí nemovitosti – škola, školka, Albert, Billa lékárna, Dmko, lékaři, restaurace, Bolevecké rybníky, parkování před domem, atd.

Dostupnost – před domem je tramvajová zastávka, ze které se za patnáct minut dostanete do centra Plzně

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2