fbpx

PRODÁNO – Stavební pozemek 4 453 m2 u lesa v obci Krámský (Velké Popovice)

Cena za pozemek : 5 490 000 Kč

PRODÁNO ZA 8 000 000 Kč

 

Cena včetně realitního servisu a advokátní úschovy.

 

Prohlédněte si celou nemovitost a lokalitu ve videu

Popis

Potřebujete opravdu velký pozemek, klid, soukromí, les a Prahu za rohem? Nehledáte kompromis, ale opravdu dechberoucí místo pro váš život?

Možná hledáte právě tento nádherný a velkorysý stavební pozemek o rozloze 4 453 m2. Je na překrásném místě v obci Lojovice (Krámských) v blízkosti Velkých Popovic, okres Praha-východ.

Uprostřed lesů, v původní zástavbě kombinované s luxusními domy na velkých pozemcích.

Pozemek (parc. č. 292) je obdélníkového tvaru, mírně svažitý, orientovaný na jižní stranu.

Je situován v klidné lokalitě a jeho nespornou výhodou je, že svou severní stranou přímo sousedí s lesem. Jedná se o skutečně nádherné místo pro stavbu rodinného domu.

Další informace

Zastavitelná část, dle aktuálně schváleného územního plánu obce Velké Popovice, je v jižní části pozemku o rozloze cca 1 691 m2.
Zastavitelná část pozemku (cca 38% z celkové rozlohy) spadá do kategorie BV – bydlení v rodinných domech – venkovské. Jedná se o lokalitu L 02 v ÚP obce Velké Popovice, část Lojovice, oblast Krámských.

V lokalitě Krámských není kanalizace a vodovodní připojení, na pozemku bude nutné vybudovat vlastní zdroj vody a ČOV. Elektřina je v dosahu, kapacita sítě k ověření u ČEZ Distribuce.

Přístup k pozemku je po veřejné komunikaci ve vlastnictví obce Velké Popovice.

Obec Lojovice se nachází v nadmořské výšce 422 m n. m.

Pozemek se prodává pouze jako celek.

Dokumenty

Galerie

3D Virtuální prohlídka

Připravila jsem pro vás profesionální prohlídku memovitosti ve 3D.

Ovládání je velmi jednoduché a příjemné, prohlídkou získáte ucelený pohled na nemovitost z pohodlí domova nebo kanceláře.

Prohlédněte si nemovitost ve 3D

Lokalita

V obci Velké Popovice, vzdálené cca 4km (8 min jízdy autem) je veškerá občanská vybavenost – obchody, mateřská škola, dvoustupňová základní škola, obecní a stavební úřad, kulturní a sportovní vyžití (fitness studio, různé volnočasové aktivity pořádané ZŠ, fotbal, tenis, koně, hokej a další).

Nedaleko je též oblíbený zámek Štiřín, který kromě kulturního vyžití nabízí také vyžití sportovní v rámci oblíbeného golfového hřiště a klubu.

Do Prahy, například na stanici metra Chodov, se dostanete pohodlně autem za cca 25 minut.

 

Kontakt

Šafaříkova 201/17 (kanceláře Qara)
120 00 Praha 2