fbpx

Realitní makléř pro Beroun

15. 4. 2019

Když jsme s manželem hledali místo, pro náš vysněný dům, bylo pro nás Berounsko jednoznačnou volbou. Pracuji zde jako realitní makléř pro Beroun a okolí, manžel pracuje v Praze u Policie ČR. Zároveň je to pro nás ideální směr z Prahy na Plzeň. A ta krajina! Ta nás naprosto uchvátila! Žádná placka, ale nádherně zvlněné […]

Když jsme s manželem hledali místo, pro náš vysněný dům, bylo pro nás Berounsko jednoznačnou volbou. Pracuji zde jako realitní makléř pro Beroun a okolí, manžel pracuje v Praze u Policie ČR. Zároveň je to pro nás ideální směr z Prahy na Plzeň.

A ta krajina! Ta nás naprosto uchvátila! Žádná placka, ale nádherně zvlněné kopce plné luk, divokých lesů a skal. … Ty skály tu asi milujeme ze všeho nejvíc. Na jednu z nich máme výhled z obýváku a to se nikdy neokouká. Se zapadajícím sluncem mění barvu, prostě pohádka 🙂 

Lom Mořina, Berounsko

Beroun pro nás nabízí všechno, co potřebujeme. Vše je tady na pětníku, úřady si oběhneme v pohodě pěšky, žádné složité parkování.

Naší nejoblíbenější restaurací je BlackDog Beroun a kousek je skvělý obchod Šťastná koza, kde najdete spoustu zdravých dobrot. Také rádi chodíme do Aquaparku Beroun a nejvíc asi na procházky. Milujeme tady Koukolovu Horu, Koněpruské jeskyně, vyhlídku Máminka a best of je Aksamitová brána, tu opravdu doporučuji navšívit. My tam chodíme poměrně často, tak se třeba potkáme.

Jsem Blanka Vaňková, Realitní makléř pro Beroun a okolí.

Dalším benefitem Berounska je skvělá zdejší komorní atmosféra a zároveň dobrá dostupnost do Prahy. Pokud někdo hledá klidné rodinné bydlení kousek od velkoměsta, Beroun je skvělá volba. Na své si zde přijdou jak milovníci procházek a přírody, tak i „kavárenští povaleči“.

Není zde anonymita Prahy a za to jsme šťastní.

Co mě hodně překvapilo, je zde výběr z několika středních škol. Takže není nutné, aby dítě muselo dojíždět na střední školu do Prahy. Pro nás bylo asi nejdůležitější, aby zde naše děti vyrůstaly v klidu, bezpečí a v určitém okruhu kamarádů.

Naše děti jsou sice ještě hodně malé, ale přijde mi fajn přemýšlet hodně dopředu. Protože než se otočíme, budou to školáci, středoškoláci a vysokoškoláci. A pro ně jsme se snažili vybrat to nejlepší místo pod sluncem … aby se jim tu krásně rostlo 🙂

realitní makléř beroun, realitní kancelář beroun, rsh beroun, remax beroun, m&m reality beroun beroun,