Play Video

Apartmán s mimořádným výhledem v TOP horském resortu Dolní Morava

2+kk s úchvatným výhledem do přírody a na oblíbenou Stezku v oblacích

Cena za apartmán: 4 824 000 Kč

Máte rádi hory? Chcete spojit sen o vlastním apartmánu na horách s luxusním výdělkem? Mám pro Vás na prodej mimořádný apartmán!  2+kk s úchvatným výhledem do přírody a na oblíbenou Stezku v oblacích.

Apartmán se nachází ve stylovém apartmánovém domě, na klidném a tichém místě v obci Velká Morava. Svým majitelům tak nabízí klidné bydlení s veškerou zábavou na dosah ruky. Do obce Dolní Morava je to pouhých 10 minut jízdy autem.

Horský resort Dolní Morava je vyhlášenou moderní lokalitou pro rodinné dovolené s horami zážitků. V posledních letech se těší stále větší oblíbenosti a návštěvnosti. Vyžití zde najdete skutečně v každém ročním období.

V zimě asi nejvíce využijete Ski areál Sněžník s možnostmi sjezdového lyžování, sáňkařskou dráhu i množství běžeckých tras. Pro vyznavače Freestyle lyžování je k dispozici Snowpark, Funline a crossová trať.

V létě si naopak zamilujete místní turistiku, výhledy z lanovky, dechberoucí Stezku v oblacích, Mamutí horskou dráhu, Adrenalin park, dětské zábavní lesní parky a pohodové toulky tamní přírodou.

Užitná plocha jednotlivých místností:
obývací pokoj s kuchyňským koutem – 20,03 m2
ložnice – 9,33 m2
koupelna s WC – 6,7 m2

Celková užitná plocha: 36,06 m2 (bez šikmin za sádrokartonovou příčkou). Uváděná podlahová plocha se zachovanými šikminami v dokumentaci: 41 m2.

Apartmán 1/11 se nachází ve třetím nadzemním podlaží domu a je zrekonstruovaný. Jeho nespornou výhodou je nádherný výhled do okolní přírody. Ze střešního okna mohou návštěvníci vidět unikátní stavbu – Stezku v oblacích.

Společná chodba se sousedním apartmánem nabízí spoustu prostoru na odložení věcí. V přízemí, u vstupu do domu, je lyžárna.

V apartmánovém domě se nachází celkem 13 apartmánů. Velmi dobře zde funguje SVJ, dům je bez úvěrů. Byl zrekonstruovaný v letech 2008 – 2010. V úpravě je momentálně pouze prostor vedle domu, který by měl později sloužit jako kolárna/lyžárna (dokončení prostoru v roce 2021). Stav bankovních účtů domu je v současnosti cca 220 tis. Kč.

Na společném pozemku můžete používat venkovní posezení, ohniště a Vaše děti si tu mohou hrát a pobíhat.

Apartmány se těší velmi vysokému hodnocení na serverech nabízejících ubytování. Vzhledem k tomu, že se apartmán prodává vybavený, je IHNED k užívání nebo pronajímání!

Předmětem převodu je bytová jednotka č. 1/11 – byt 2+kk s příslušenstvím, nacházející se v 2. NP objektu bydlení č.p 1 (bytovém domě) v obci Dolní Morava, včetně spoluvlastnického podílu o velikosti 53/1000 na společných částech domu č. p. 1 na parcele St. 4/1 (zastavěná plocha a nádvoří) a pozemkových parcelách St. 5897, 5898, 5026 (ostatní plocha, jiná plocha) a 5030/2 (trvalý travní porost).

– plastová okna, dřevěné střešní okno Velux
– dřevěné podlahy
– plně vybavená kuchyňská linka s vestavěnou myčkou nádobí a elektrickou varnou deskou

– elektřina: 780 Kč/měsíc (zahrnuje i náklad za vytápění)
– voda: 250 Kč/rok
– fond oprav, podíl na správě domu: 5.600 Kč/rok

– TV a internet: TV ze společné antény (standardní programy) + wifi společná v SVJ (v rámci vyúčtování záloh na provoz) doposud 5G od O2 za 499,-/měsíčně)

Ceny za TÝDEN/apartmán:
Zimní sezona: 17 400 Kč
Letní sezona: 15 000 Kč
Mimo sezonu: 15 000 Kč

Cena za VÍKEND/apartmán:
Zimní sezona: 6 000 Kč
Letní sezona: 5 000 Kč

Nejfrekventovanější poptávky ubytování: Silvestr 20 000 Kč, Vánoce 18 000 Kč, Jarní prázdniny – 20 000 Kč, Velikonoce – 13 000 Kč

Prohlédněte si tento apartmán z pohodlí Vašeho domova.

APARTMÁN  1/11

Dispozice 2 + KK +  koupelna 

Podlahová plocha 41 m²

Lokalita

Apartmánový dům se nachází v obci Velká Morava, což je klidná a příjemná osada v těsné blízkosti Dolní Moravy. Můžete tak využívat veškeré aktivity Dolní Moravy, avšak bydlet na klidnějším, komorním místě.
 
 
Dojezdové vzdálenosti k oblíbeným místním atrakcím:
Mamutí horská dráha – 11 minut
Bobová dráha u Slona – 6 minut
Adrenalin park Dolní Morava – 9 minut
Stezka v oblacích – 11 minut
Skiareál Větrný vrch – 5 minut
 

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář