Prodejte svou nemovitost za tu nejlepší cenu

blank

Prodejte svou nemovitost rychle
a efektivně. S námi se vám podaří ji
prodat za nejvyšší cenu. Chcete se
přesvědčit? Kontaktujte nás.

blank

Služby

blank

Home Staging

Díky stylingu nábytku a dekorací vytvoříme harmonický prostor a navodíme tu správnou atmosféru. Chemie mezi kupujícím a nemovitostí musí být. Je to stejné, jako když si vybíráte partnera.

blank

Videoprohlídka

Ke každé nemovitosti připravíme kvalitně zpracované video od profesionálního kameramana. K dispozici máme také dron a nejrůznější stativy pro různé styly natáčení. Samozřejmostí je také hudební podkres, aby byl výsledek co možná nejpoutavější.

blank

Marketing

Se členy týmu sestavíme marketingový plán a využijeme moderní metody propagace, jako jsou PPC kampaně – Google Adwords, Sklik. Dále reklama na Facebooku, Instagramu a samozřejmě umístění inzerátu na Sreality, Reality Idnes, atd.

blank

Tým profesionálů

Na Vaší nemovitosti budou pracovat tyto osoby: makléř, home stager, , fotograf, kameraman, advokát, marketér, finanční poradce, případně i malíř pokojů a pracovník úklidu.

blank

Advokátní servis

Kompletní advokátní servis pro nás zajišťuje Kopecký Hála & Co., advokátní kancelář s.r.o. Ochrání Vás, Vaši nemovitost a hlavně Vaše peníze v podobě advokátní úschovy peněz.

blank

Technologie a aplikace

Pro nejlepší výsledek prezentace využíváme: zařízení dron, fotoaparát se širokoúhlým objektivem, 3D kameru Matterport. Našimi oblíbenými aplikacemi jsou například Signi, Valuo, Adol Monitor nebo Reas.

blank

Kompletní servis

Předáním nemovitosti novým majitelům to pro nás nekončí. Pomůžeme vám s dalšími nutnými záležitostmi, jakými jsou například převody energií, médií a podobně.

blank

Daňové poradenství

Spolupracujeme s daňovým poradcem, který je našim klientům k dispozici v otázkách daní – daň z příjmu nemovitosti, daň z převodu nemovitosti, přihlášení nemovitosti k placení daně, atd.

Jak vaši nemovitost
připravíme?

Tzv. „homestaging“ je moc důležitou součástí přípravy nemovitosti k prodeji. Každý si vybírá očima a to co vidíme, je tím prvním, co na nás působí. Každou nemovitost před focením a natáčením pečlivě připravíme, aby svým vzhledem klienta doslova nalákala, zaujala a pozvala na osobní prohlídku. Dobře zvolený homestaging úžasně doladí atmosféru nemovitosti a klientovi umožní lepší představu o prostoru a případném zařízení nového bydlení.

blank

Předtím

blank

Potom

blank

Předtím

blank

Potom

blank

Předtím

blank

Potom

blank

Předtím

blank

Potom

blank

Předtím

blank

Potom

Play Video

Videoprohlídka

Nemovitosti s videoprohlídkou mají mnohonásobně více zobrazení než nemovitosti pouze s fotografiemi. Kvalitně připravená videoprohlídka může výrazně urychlit prodej nemovitosti za nejlepší možnou cenu. Přiláká skutečné zájemce o nemovitost. Do videoprohlídky dokážeme vtisknout emoce. Emoce totiž prodávají.

3D virtuální prohlídka

Zakládáme si na profesionalitě a využíváme nejmodernější technologie. 3D virtuální prohlídka je samozřejmostí u prezentace každé nemovitosti. 

Klient si může nabízený byt či dům „projít“ a prohlédnout z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Udělá si tak lepší představu o prostoru a dispozici. Zjistí, jestli nabízená nemovitost je právě to, co hledá.

Fotografie od
profesionálů s tou
nejlepší technikou

Pěkně a věrohodně zachytit atmosféru interiéru a exteriéru je další důležitou součástí úspěšného prodeje každé nemovitosti. Váš dům či byt musí zájemce zaujmout a fotografie je to první, co uvidí. Většinou se zájemci podle fotografií rozhodují, zda se na nemovitost přijdou osobně podívat. U nabídek, které si to žádají, se nebojíme sáhnout po nejmodernějších technologiích – například takové záběry z dronu jsou mnohdy doslova dechberoucí.

Marketingová kampaň, která přitáhne zájemce

Každá nemovitost je jedinečná a vyžaduje marketing doslova „ušitý na míru“. Proto ke každému domu, bytu nebo pozemku přistupujeme individuálně a snažíme se vymyslet tu nejvhodnější strategii k úspěšnému prodeji. 

Naším cílem je nejen správně propagovat nabízenou nemovitost na těch správných místech, ale také být na tzv. stejné vlně jak s prodávajícím, tak s potenciálními zájemci.

Dobrý marketing je vždy základem pro úspěšný prodej.

blank

Kde všude inzerujeme?

Každou námi nabízenou nemovitost inzerujeme na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Inzeráty pravidelně „topujeme“, aby se stále objevovaly na nejviditelnějších příčkách v seznamu nabízených nemovitostí. Máme tak jistotu, že zájemci hledajícímu podobnou nemovitost určitě neunikne.

Kromě realitních serverů a sociálních sítí využíváme také tzv. offline marketing (tištěná inzerce, letáky).

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Elektronické aukce

Pokud nastane situace, že o nabízenou nemovitost projeví ve stejném čase velký počet zájemců, je možné přistoupit k výběru zájemce formou aukce. Elektronická aukce je tak nejjednodušším způsobem, jak prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Mnohdy i vyšší, než jakou prodávající původně požadoval.

U velmi specifických nemovitostí nám také aukce mohou pomoci stanovit reálnou tržní cenu a zjistit, jak si daná nemovitost stojí v očích potenciálních zájemců.

blank

Ukázka příspěvků na sociálních sítích

Reklama a marketing na sociálních sítích nám umožňuje dostat nabízenou nemovitost mezi obrovskou skupinu potenciálních kupujících. Dokážeme cílit na konkrétní cílové skupiny. Důležité je, aby vaše nemovitost byla vidět. Na sociálních sítích vidět bude a přiláká pozornost, hodně pozornosti.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
0

Nárůst o 75%
za 2 týdny

0

O 60%
více zájemců

0

Nárůst o 75%
za 2 týdny

Na sociálních sítích Facebook, Instagram, LinkedIn nebo YouTube jsou denně miliony sledujících. A my tam musíme být také! Protože, když tam jsme, výrazně roste zájem o nabízenou nemovitost.

Prohlídky

Při prohlídkách dbáme především na to, aby se potenciální zájemce cítil dobře. V dobře osvětlené a provoněné místnosti s příjemnou atmosférou působí kladné emoce, a to je při prodeji žádoucí. Je to stejně důležité, jako být na místě dobrým obchodníkem.

Jste stále v obraze

S klientem udržujeme pravidelný kontakt a informujeme jej o situaci a vývoji prodeje jeho nemovitosti. Naším cílem je nemovitost prodat za nejlepší možnou cenu a najít nejvhodnějšího zájemce. Platí však, že poslední slovo máte vždy vy, jako prodávající.

Poprodejní servis

Nalezením vhodného kupce to pro nás nekončí. Postaráme se o to, aby byla nemovitost řádně předána, aby vše proběhlo bez komplikací a nepříjemných překvapení. Klientům pomůžeme s převody energií, s daňovými a dalšími nezbytnými záležitostmi.

Aplikace, které používame

Při své práci využíváme nejrůznější moderní aplikace, které nám i našim klientům usnadňují práci a šetří čas. V posledních letech se nám i našim klientům velmi osvědčilo elektronické podepisování dokumentů.

blank
blank
blank
blank
blank

Realitní tým
BLanky Vaňkové

blank
blank

Vendula Kozelková

Koordinátorka projektů

blank

Jaroslava Straková

Realitní makléřka

blank

Michal Šafra

Kameraman

Blanka Vaňková

Jednatelka, realitní makléřka

blank

Co o nás
řekli klienti

Michal Moravec

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za výbornou spolupráci při prodeji bytu. Do tří měsíců jsme měli prodáno. Když jsme řešili nějaké komplikace v procesu prodeje, vždy bylo s ochotou vyřešeno. Tím, že paní Vaňková nabízí kompletní servis, bylo o náš prodej postaráno v rukavičkách. Děkuji a rád případně v budoucnu znovu využiji Vaše služby! Přeji hodně štěstí. Michal M.

Martina Walchová

Blanku znám již dlouho. Poznaly jsme se na škole a už tehdy jsem ji obdivovala za její odhodlanost, cílevědomost a podnikavost. Vždy vše dotáhla do konce a často nad očekávání. Je jedna z mála lidí, na které bych se obrátila při řešení životního rozhodnutí, což je tak typické pro oblast realit. Proto jsem ráda, že se vydala tímto směrem. Protože mohu v budoucnu využít jejích služeb a mít jistotu, že jsem v těch nejlepších rukách.

Martina Hangolu Borovcová

Blanka je velmi příjemná, přátelská a profesionální, radost s ní spolupracovat. Děkujeme za všechny služby a těšíme se na další setkání v budoucnu.

Veronika Klasová

Blanku znám už dlouho, je to úžasný typ člověka, vždy ráda a ochotně se vším pomůže. Vždy se na ni můžu spolehnout a je prvním člověkem za kterým jdu v nouzi o pomoc. 100% spolehlivost a připravenost.

Tereza Ekrtová

Skvělá makléřka, vše proběhlo bez problémů, byt prodaný během pár týdnů, nemuseli jsme se o nic starat. Příště využijeme služeb znovu.

Petr Smékal

Dobrý den, naprostá spokojenost. Paní makléřka je velmi milá, vstřícná, obětavá, rychlá – no prostě profík na svém místě. sháněli jsme byt v Praze a od prohlídky do nastěhování uběhlo pouhých 5 dní. takže akce kulový blesk:-) Moc děkujeme 🙂 Mohu všem vřele doporučit spolupráci s touto krásnou dámou 🙂

Jan Branšovský

Práci paní Vaňkové jsem měl možnost vidět již dříve, a proto jsem při prodeji nemovitosti vsadil na tento styl prezentace inzerátu, který vyzdvihl mou nabídku z tisíce dalších. Vše probíhalo bez nutnosti mé účasti, ale podle mých představ. Profesionální video, pečlivě vybraní zájemci, právní zajištění i předání nemovitosti. Blančin přístup byl osobní, ale vždy profesionální. Svou pečlivostí a znalostí z oboru realit mi ušetřila spoustu času a zajistila bezproblémovou transakci ke spokojenosti všech.
Předchozí
Další