Jsem vytrvalá bojovnice, která se za vás popere

Každá nemovitost vyžaduje specifický přístup a může nastat mnoho situací, které mohou ohrozit prodávajícího ohrozit. Rizika se snažím predikovat a vše připravím tak, aby byl celý obchod maximálně bezpečný. Díky zkušenostem z desítek prodaných nemovitostí jsem schopna své klienty chránit a zajistit jim ty nejlepší podmínky.  

blank

Proč si vybrat
právě mě?

blank
blank

Profesionální přístup

Pracuji pečlivě, s maximální precizností a dle potřeb konkrétního klienta. Snažím se přemýšlet o dva kroky dopředu a ladit ideální strategii. 

blank

Kvalitní práce a kvalitní výstup

Můj klient musí být spokojený. Všechny nemovitosti, které jsem prodávala, jsem také skutečně prodala. 

blank

Na mě se zkrátka můžete spolehnout

Klienti mi svěřují jednu ze svých nejcennějších věcí a s ní také spoustu pocitů. Na mě je tento příběh skrýt, vytvořit neutrální prostředí a připravit ten nejlepší obraz prodávané nemovitosti. 

blank
1985
Pocházím z Aše, poté jsem se s rodiči přestěhovala do Plzně a v dospělosti jsem zamířila do Prahy.
blank
blank
2004
Moje první prodaná nemovitost. Rodiče bez výsledku nabízeli svůj dům jeden rok skrze lokální realitní kancelář. Dům se mi podařilo prodat díky kontaktům.
blank
blank
2012
První vydražená nemovitost od exekutora a následný prodej. Následovaly další a další.
blank
blank
2018
Nemovitostem se věnuji naplno jako realitní makléř.
blank
blank
2020
Zakládám společnost Blanka Vankova s.r.o. a rozšiřuji tým.
blank

Co o nás
řekli klienti

Michal Moravec

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za výbornou spolupráci při prodeji bytu. Do tří měsíců jsme měli prodáno. Když jsme řešili nějaké komplikace v procesu prodeje, vždy bylo s ochotou vyřešeno. Tím, že paní Vaňková nabízí kompletní servis, bylo o náš prodej postaráno v rukavičkách. Děkuji a rád případně v budoucnu znovu využiji Vaše služby! Přeji hodně štěstí. Michal M.

Martina Walchová

Blanku znám již dlouho. Poznaly jsme se na škole a už tehdy jsem ji obdivovala za její odhodlanost, cílevědomost a podnikavost. Vždy vše dotáhla do konce a často nad očekávání. Je jedna z mála lidí, na které bych se obrátila při řešení životního rozhodnutí, což je tak typické pro oblast realit. Proto jsem ráda, že se vydala tímto směrem. Protože mohu v budoucnu využít jejích služeb a mít jistotu, že jsem v těch nejlepších rukách.

Martina Hangolu Borovcová

Blanka je velmi příjemná, přátelská a profesionální, radost s ní spolupracovat. Děkujeme za všechny služby a těšíme se na další setkání v budoucnu.

Veronika Klasová

Blanku znám už dlouho, je to úžasný typ člověka, vždy ráda a ochotně se vším pomůže. Vždy se na ni můžu spolehnout a je prvním člověkem za kterým jdu v nouzi o pomoc. 100% spolehlivost a připravenost.

Tereza Ekrtová

Skvělá makléřka, vše proběhlo bez problémů, byt prodaný během pár týdnů, nemuseli jsme se o nic starat. Příště využijeme služeb znovu.

Petr Smékal

Dobrý den, naprostá spokojenost. Paní makléřka je velmi milá, vstřícná, obětavá, rychlá – no prostě profík na svém místě. sháněli jsme byt v Praze a od prohlídky do nastěhování uběhlo pouhých 5 dní. takže akce kulový blesk:-) Moc děkujeme 🙂 Mohu všem vřele doporučit spolupráci s touto krásnou dámou 🙂

Jan Branšovský

Práci paní Vaňkové jsem měl možnost vidět již dříve, a proto jsem při prodeji nemovitosti vsadil na tento styl prezentace inzerátu, který vyzdvihl mou nabídku z tisíce dalších. Vše probíhalo bez nutnosti mé účasti, ale podle mých představ. Profesionální video, pečlivě vybraní zájemci, právní zajištění i předání nemovitosti. Blančin přístup byl osobní, ale vždy profesionální. Svou pečlivostí a znalostí z oboru realit mi ušetřila spoustu času a zajistila bezproblémovou transakci ke spokojenosti všech.
Předchozí
Další