blank

Byt 3+1 s nejkrásnějším výhledem v Řepích

Hezký byt v předposledním patře panelového domu nabízí krásné výhledy do okolí a využít můžete skvělou občanskou vybavenost lokality!

Cena za byt: 6 950 000 Kč

Pokud jste milovníky krásných výhledů a vždycky jste snili o bydlení ve výšinách, ráda bych Vás pozvala na prohlídku tohoto pohodového bytu v pražských Řepích.

Byt se nachází v 7. patře osmipatrového panelového domu. Díky takovému umístění nabízí svým obyvatelům skutečně překrásný výhled do dalekého okolí.

Velkou výhodou tohoto bytu je jeho orientace na dvě světové strany. Dětský pokoj a ložnice jsou orientované na východ – ráno je zde příjemné světlo pro probouzení. Naopak obývací pokoj a kuchyň jsou orientované na západ a vy zde tak budete mít dostatek světla po celý dlouhý den. Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon. Ten je zasklený, díky čemuž je možné jej využívat celoročně – třeba jako zimní zahradu.

Dalším benefitem bytu je komora, nacházející se přímo v bytě. Ta nabízí praktický prostor pro uložení potřebných věcí. Další úložný prostor nabízí sklep, který též náleží k bytu. 

V bytě při prodeji zůstane kompletně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči.

V celém bytě jsou plovoucí podlahy, v koupelně a na WC je dlažba.

Dům, ve kterém se byt nachází je ve velmi dobrém stavu. Je zateplený a má nově vyměněná okna a stoupačky. V roce 2021 proběhla v celém bytovém domě rekonstrukce elektroinstalace a osvětlení ve společných prostorách a také byla regulována otopná soustava. Výtahy v domě jsou vyměňovány průběžně dle potřeby a všechny nyní splňují předepsané podmínky bezpečnosti podle stávajících evropských norem. Úklid domu je pravidelně zajišťován úklidovou firmou. Dům je také vybaven kamerovým systémem, díky čemuž je bezpečný a jeho obyvatelé zde udržují pořádek. 

V domě je také k dispozici kočárkárna, která je čistým a příjemným místem pro odložení Vašeho kočárku.

V domě velice dobře funguje SVJ. 

V domě jsou také nebytové prostory, které jsou v současné době pronajímány a vlastníkům bytů tak generují každoroční zisk.

Obývací pokoj: 19,5 

Kuchyň: 11,03 

Pokoj: 12,16 

Pokoj: 12,14 

Koupelna: 2,74 

WC: 1,01 

Komora: 2,2 

Chodba: 7,98 

Balkon: 6,12 

Sklep: 2 

Plyn: 800 Kč/čtvrtletně

Elektro: 3.600 Kč/měsíc

SVJ (voda, teplo, fond oprav, správa nemovitosti, společné elektro, výtah, atd.): 6.698 Kč/měsíc

Dokumenty

Lokalita

Pražská čtvrť Řepy nabízí kompletní občanskou vybavenost. V blízkosti domu najdete základní školu nebo mateřské školky, toto místo je ideálním bydlištěm pro rodiny s dětmi. Najdete tu také širokou škálu sportovního vyžití – plavecká bazén, hřiště pro děti i dospělé nebo wellness centrum. Samozřejmostí je také blízkost nejrůznějších obchodů, restaurací nebo služeb či lékařské péče. Řepy nabízí skvělou dopravní dostupnost kamkoliv po Praze. Autobusová zastávka linek 164 nebo 225 se nachází pár minut chůze od domu.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář