Play Video

Byt 3+1 uprostřed zeleně v obci Zruč-Senec

Bydlení na krásném místě, uprostřed zeleně, v klidné obci jen pár minut od města Plzeň

Cena za byt: 3 697 000 Kč

Bydlení na krásném místě, uprostřed zeleně, v klidné obci jen pár minut od města Plzeň … to slibuje bydlení v tomto zrekonstruovaném velkém bytě s balkonem o dispozici 3+1.

Byt se nachází ve druhém a zároveň posledním patře menšího, revitalizovaného bytového domu. K domu náleží travnaté pozemky sloužící jako zahrada, které tvoří s bytovým domem jeden funkční celek a jsou určené k užívání obyvatelům domu.

Tento byt nabízí příjemné bydlení na klidném místě se vším potřebným na dosah ruky.

Byt disponuje celkovou rozlohou 77 m2. Naleznete zde prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, dva samostatné pokoje (ložnice a dětský pokoj), předsíň, koupelnu, WC a balkon.

Je zrekonstruovaný (rekonstrukce proběhla v roce 2009), světlý a z obou jeho stran je výhled do zeleně. V domě není výtah, bytové jednotky jsou umístěné pouze ve 3 nadzemních podlažích a jedná se tak o velmi klidný dům. Kompletní rekonstrukce bytového domu proběhla na podzim 2019 (nová fasáda, střecha, zateplení, izolace sklepů, nové balkony se stříškou, nové rozvody internetu Pilsfree, nové anténní rozvody, nové zvonky a domovní telefony, nová okna ve společných prostorách, domovní čistička pitné vody, resp. vody ze studny u bytového domu). V suterénu domu se nachází kočárkárna a sušárna prádla.

K bytové jednotce náleží velký sklep o velikosti 7 m2 (rozměry 1,8 x 3,87 m). Vzhledem k jeho odizolování je zde relativně teplo a místnost je tedy možné využívat například i jako dílnu.

Rozměry jednotlivých místností (měřeno technologií Matterport):
Obývací pokoj: 21,13 m2
Kuchyň: 6,38 m2
Pokoj 1: 10,5 m2
Pokoj 2: 15,7 m2
Koupelna: 5,07 m2
WC: 1,27 m2
Předsíň: 6,99 m2
Balkón: 2,05 m2

Celkem včetně sklepa: 77 m2

(rozloha bytu uvedena v Listu vlastnictví a v dokumentu „Prohlášení vlastníka“ : 77,2 m2)

Parkování je možné přímo před domem.

elektřina: 1 150 Kč/měsíc (dle spotřeby domácnosti, variabilní náklad)

platba SVJ: 3 000 Kč/měsíc
– fond oprav 1 900 Kč
– vytápění 904 Kč
– poplatky 196 Kč (pojištění, správa, …)

– vestavěné skříně na míru
– kuchyňská linka
– vlastní klimatizace Acond
– interiérové dveře Solodoor, vstupní dveře jsou protipožární
– okna: izolační dvojsklo, montáž v roce 2005, sítě proti hmyzu

Prohlédněte si tento byt z pohodlí Vašeho domova.

 

3+1 s balkónem a velkým sklepem

Lokalita

Obec Zruč je prominentní lokalitou se spoustou nových domů. Jedná se o pěkně udržovanou lokalitu, která svým obyvatelům nabízí příjemné bydlení s veškerou vybaveností v místě bydliště. A co nenajdete zde, za tím není problém dojet do 7 km vzdálené Plzně.

Přímo ve Zruči se nachází základní i mateřská škola, úřad, pošta, lékaři, obchod s potravinami, knihovna, oblíbená cukrárna, restaurace nebo muzeum letadel. Sportovní vyžití je možné nejen v okolní přírodě, ale také ve velkém sportovním areálu, kde jsou k dispozici tenisové kurty nebo hřiště na beach volejbal.

Kompletní občanská vybavenost zahrnující lékařskou péči, obchodní centra, úřady a další možnosti sportovního i kulturního vyžití se nachází v Plzni nebo Třemošné, kam je to autem nebo autobusem pouhých pár minut.

Obec Zruč zkrátka nabízí velmi příjemné a klidné bydlení v zeleni, přesto s velkoměstem na dosah ruky.

 

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář