Play Video

REZERVACE!
Byt 3+1 ve skvělé lokalitě Praha 4 - Krč

Světlý a příjemně dispozičně řešený byt s výhledem do zeleně je možný ihned užívat nebo si jej rekonstrukcí utvořit podle vlastních představ.

Cena za byt: 6 397 000 Kč

Tento, velmi prakticky řešený byt, se nachází ve 2. patře deseti-patrového panelového domu. Jeho původní majitelé zde spokojeně prožili celý svůj život, což svědčí o tom, že se zde příjemně a pohodlně bydlí.

Byt disponuje rozlohou 68,4 m2 a najdete tu obývací pokoj, samostatnou kuchyň, dva pokoje, koupelnu, WC a předsíň. K bytu náleží také zasklená lodžie s výhledem do zeleně a komora. Ta je prakticky umístěna ihned u vchodu do bytu na společné chodbě. Celý byt je, díky velkým oknům, příjemně prosvětlený.

Byt je v osobním vlastnictví, je vyklizený, čistý a hezky udržovaný. Určitě je možné se sem ihned nastěhovat, nicméně rekonstrukci by si byt jistě po těch letech zasloužil. Budoucí majitel si tady vše může utvořit k obrazu svému.

Rozměry jednotlivých místností dle prohlášení vlastníka:

 • obývací pokoj: 19,10 m2
 • ložnice: 12,70 m2
 • pokoj: 9,80 m2
 • kuchyň: 7,50 m2
 • předsíň: 8 m2
 • koupelna: 2,50 m2
 • WC: 1 m2
 • lodžie: 6,60 m2
 • komora: 1,20 m2 

V bytě jsou plastová okna a původní interiérové dveře. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečností, zn. NEXT. Na podlahách je starší linoleum. V kuchyni je část starší kuchyňské linky a v předsíni a jednom z pokojů zůstanou k dispozici velké vestavěné skříně.

Do bytu je zaveden plyn.

Poskytovatelé internetu: T-Mobile, Vodafone, Starnet.

Dům, ve kterém se byt nachází je velmi hezky udržovaný. Na 10 podlažích je celkem 32 bytových jednotek. Celý dům je průběžně a kvalitně rekonstruován. Dobře zde funguje SVJ a kompletní správu nemovitosti zajišťuje správcovská firma SPRAK s.r.o. Úklid je rovněž zajišťování externí firmou, majitelé bytů se na úklidu společných prostor nijak nepodílí. Dům nemá v současné době žádný úvěr, SVJ je zcela bez dluhů. 

V domě je výtah.

Okolí domu je poklidné, se spoustou zeleně. Veškerou občanskou vybavenost zde máte na dosah ruky. Velkou výhodou je také skvělá dopravní dostupnost.

Tato nemovitost je vhodná prakticky pro kohokoliv. Příjemné bydlení zde určitě najdou rodiny s dětmi, mladší i starší lidé. Vzhledem k lokalitě zde neudělají chybu ani ti, kteří chtějí byt jako investici.

 • platby do SVJ –  2.900 Kč/měsíc
 • plyn – 600 Kč/měsíc
 • elektro – 800 Kč/měsíc
 • + internet

Prohlédněte si tento byt z pohodlí Vašeho domova.

Byt 3+1 o rozloze 68,4 m2, s lodžií a praktickou komorou

Dokumenty

Lokalita

V této lokalitě je veškerá občanská vybavenost. Naleznete zde obchody, základní i mateřské školy, služby nebo restaurace. 

Cca 1 km od domu se nachází IKEM (Institut klinické a experimentální medicíny) nebo Thomayerova nemocnice – veškerá lékařská péče je zde tedy v docházkové vzdálenosti.

Cca 350m od domu je autobusová zastávka, odkud se do pár minut dostanete za cca 10 minut ke stanici metra C – Kačerov.

Za většími nákupy se můžete vydat do pár minut jízdy autem (nebo autobusem) vzdáleného nákupního centra Westfield Chodov.

Volný čas lze příjemně strávit například v Krčském lese a Údolí Kunratického potoka.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář