blank

Moderní byt 3+kk

Byt o rozloze 95,6 m2 s terasou a vlastní předzahrádkou, garáží a dvěma sklepy.

Bydlení v bytě s benefity rodinného domu.

 

Cena za nemovitost: 10 997 000 Kč

Hledáte velký byt, ve kterém se vám bude krásně a pohodlně bydlet a kde budete mít dostatek prostoru pro uložení všech potřebných věcí? Tohle vám může nabídnout právě tento byt 3+kk, se zahradou, vlastní garáží a dvěma sklepy!

V bytě najdete obývací pokoj s kuchyní, ložnici a další pokoj s vestavěnými skříněmi, který lze využít jako pracovnu nebo jako dětský pokoj. Všechny místnosti spojuje chodba, ve které jsou velké vestavěné skříně. Hned u hlavního vchodu do bytu je také místnost s úložnými vestavěnými skříněmi. Samozřejmostí je také prostorná koupelna s praktickým oknem a samostatné WC.

Vybavení, které je součástí kupní ceny:

Vestavěné skříně, postel ložnice, pračka, sušička, kuchyně, mikrovlnná trouba, myčka, digestoř, sporák, trouba, lednice, stůl, 4x židle, 2x barová židle, sedací souprava, TV komoda, venkovní sezení.

Zahrádka je ve vnitrobloku a vy zde tak můžete trávit chvíle odpočinku zcela nerušeně.

Na zahrádku je vstup z obývacího pokoje a z ložnice.

 

Celý byt je prosvětlený a díky velkým oknům působí vzdušně. Byt se nachází v přízemí (1. nadzemní podlaží) moderní novostavby bytového domu, který má celkem 6 pater.
Okolí domu je velice klidné a udržované, s možností parkování (bez omezení). Veškerou občanskou vybavenost zde máte na dosah ruky. Přibližně 5 minut chůzí, či minutu autem se nachází velké nákupní centrum Metropole Zličín. Zde naleznete nespočet obchodů, restaurace, kino, lékárnu. Dále je v nedaleké vzdálenosti IKEA nebo Tesco.

V domě velice dobře funguje SVJ, které se snaží efektivně hospodařit s fondem oprav, který momentálně čítá rezervy v řádech milionů. Dům není zatížen žádným úvěrem. Díky rezervám se dům brzy dočká různých oprav a rekonstrukce, což opět povede ke zlepšení bydlení v domě.

Velkou výhodou je také skvělá dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti, cca. 5 min. je metro trasy B / Zličín.
Byt byl vždy velice hezky udržovaný a je ve skvělém stavu. Je vhodný prakticky pro kohokoli, tedy jak pro rodinu s dětmi, tak pro mladší nebo starší pár.
Byt je možné prodat i s některým vybavením, záleží na dohodě.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 34,5 m2

Pokoj 1: 14,1 m2

Pokoj 2: 14,7 m2

Předsíň: 11,9 m2

Koupelna: 5,8 m2

WC: 1,8 m2

Komora: 4,1 m2

Celkem: 86,9 m2

Sklep: 3,3 m2

Sklep: 5,4 m2

Terasa: 77,7 m2

Zatravněná terasa (zahrada): 17,5 m2

Garáž

Záloha na služby SVJ: 7.884 Kč
Elektřina: 2.000 Kč
Vodafone připojení: 300 Kč

Dokumenty

Lokalita

Jedná se o klidnou část Prahy 5 – Zličín. V této lokalitě nechybí kompletní občanská vybavenost – obchody, úřady, lékařská péče. Co nenaleznete v nejbližším okolí, za tím není problém se vypravit do nedaleké Metropole Zličín (cca 18 minut pěší chůze, 7 minut jízdy autem).

V okolí nachází také několik mateřských a základních škol nebo místní úřad. Není zde nouze ani o zábavu – na Zličíně je například JumpPark Zličín, dětská hřiště, fotbalové hřiště, parky, restaurace.

Na nejbližší autobusovou zastávku se dostanete pěší chůzí za cca 3 minuty, odtud pohodlně dojedete MHD na stanici metra Zličín za pouhých cca 6 minut.

V okolí naleznete také spoustu míst pro trávení volného času – například nedaleký park Na Prameništi, přírodní park Košíře-Motol, centrální park na Stodůlkách nebo krásné Hostivické rybníky.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář