Moderní byt 3+kk

Byt o rozloze 90,2 m2 terasou a vlastní předzahrádkou, garáží a sklepem

Bydlení v bytě s benefity rodinného domu!

 

Cena za nemovitost: 10 997 000 Kč

Hledáte velký byt, ve kterém se vám bude krásně a pohodlně bydlet a kde budete mít dostatek prostoru pro uložení všech potřebných věcí? Tohle vám může nabídnout právě tento byt 3+kk, se zahradou, vlastní garáží a sklepem!
Samotný byt disponuje rozlohou 90,2 m2. Dalších 95,35 m2 tvoří terasa se zahrádkou, uzavíratelná garáž a sklep.


V bytě najdete obývací pokoj s kuchyní, ložnici a další pokoj s vestavěnými skříněmi, který lze využít jako pracovnu nebo jako dětský pokoj. Všechny místnosti spojuje chodba, ve které jsou velké vestavěné skříně. Hned u hlavního vchodu do bytu je také místnost s úložnými vestavěnými skříněmi. Samozřejmostí je také prostorná koupelna s praktickým oknem a samostatné WC.

Zahrádka je ve vnitrobloku a vy zde tak můžete trávit chvíle odpočinku zcela nerušeně. Na zahrádku je vstup z obývacího pokoje a z ložnice.

Celý byt je prosvětlený a díky velkým oknům působí vzdušně.
Byt se nachází v přízemí (1. nadzemní podlaží) moderní novostavby bytového domu, který má celkem 6 pater.
Okolí domu je velice klidné a udržované, s možností parkování (bez omezení). Veškerou občanskou vybavenost zde máte na dosah ruky. Přibližně 5 minut chůzí, či minutu autem se nachází velké nákupní centrum Metropole Zličín. Zde naleznete nespočet obchodů, restaurace, kino, lékárnu. Dále je v nedaleké vzdálenosti IKEA nebo Tesco.


Velkou výhodou je také skvělá dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti, cca. 5 min. je metro trasy B / Zličín.
Byt byl vždy velice hezky udržovaný a je ve skvělém stavu. Je vhodný prakticky pro kohokoli, tedy jak pro rodinu s dětmi, tak pro mladší nebo starší pár.
Byt je možné prodat i s některým vybavením, záleží na dohodě.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 34,5 m2
Pokoj 1: 14,1 m2
Pokoj 2: 14,7 m2
Předsíň: 11,9 m2
Koupelna: 5,8 m2
WC: 1,8 m2
Komora: 4,1 m2
Sklep: 3,3 m2
Celková plocha: 90,2 m2

Terasa: 77,7 m2
Zatravněná terasa (zahrada): 17,5 m2

Lokalita

Jedná se o klidnou část Prahy 5 – Zličín. V této lokalitě nechybí kompletní občanská vybavenost – obchody, úřady, lékařská péče. Co nenaleznete v nejbližším okolí, za tím není problém se vypravit do nedaleké Metropole Zličín (cca 18 minut pěší chůze, 7 minut jízdy autem).

V okolí nachází také několik mateřských a základních škol nebo místní úřad. Není zde nouze ani o zábavu – na Zličíně je například JumpPark Zličín, dětská hřiště, fotbalové hřiště, parky, restaurace.

Na nejbližší autobusovou zastávku se dostanete pěší chůzí za cca 3 minuty, odtud pohodlně dojedete MHD na stanici metra Zličín za pouhých cca 6 minut.

V okolí naleznete také spoustu míst pro trávení volného času – například nedaleký park Na Prameništi, přírodní park Košíře-Motol, centrální park na Stodůlkách nebo krásné Hostivické rybníky.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář