Klidný byt 2+1 s výhledem do lesa v Chlumčanech

Příjemný byt v cihlovém domě se dvěma garážemi, které jsou v ceně bytu, v klidné části Chlumčan naproti keramičce RAKO.

Cena za byt: 1 997 000 Kč

Hledáte klidné bydlení pro sebe nebo jen sháníte byt, který by byl vhodný jako investice? Ať tak či tak, tento příjemný byt se dvěma garážemi v klidné části Chlumčan Vám může nabídnout obojí!

Byt 2+1 se nachází v prvním nadzemním podlaží menšího cihlového domu. Obytný dům prošel nedávnou rekonstrukcí, má novou fasádu, zateplení a nová plastová okna s dvojsklem. Další rekonstrukce je plánována na jaro 2021, kdy bude provedena izolace celé spodní části domu a sklepů.

Ve vchodě jsou pouze 4 byty, jejichž obyvatelé jsou starší lidé a jedná se tak o velmi klidné bydlení.

Samotný byt je určen k částečné rekonstrukci. Rekonstrukcí již prošla koupelna a toaleta. V pokojích jsou parketové podlahy, v kuchyni a předsíni je pak betonová podlaha, která umožní novému majiteli doladit ji přesně podle svých představ. Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) v současné době není k dispozici. Vzhledem k rekonstrukci je zažádáno o vydání aktuálního. Z tohoto důvodu je uvedena energetická náročnost G.

V bytě jsou též 2 komíny, je zde tedy také možnost umístit krbová kamna buď jako další zdroj tepla nebo zkrátka jen pro příjemnou atmosféru.

Rozměry místností:

Obytná plocha:                51,20 m2

Kuchyně:                            10,40 m2

Pokoj 1:                             14,90 m2

Pokoj 2:                             14,60 m2

Předsíň:                              6,10 m2

Koupelna:                          2,80 m2

WC:                                     1,20 m2

Komora (spíž):                  1,20 m2

K bytu také náleží dvě garáže, nacházející se v bezprostřední blízkosti bytu. Jedna garáž je plnohodnotná a je vhodná pro parkování auta. Druhý prostor momentálně slouží jako sklad (sklep) a je možné jej upravit.

Lokalita

Byt se nachází v klidné části města. Z jedné strany byt nabízí výhled do lesa, z druhé na keramičku RAKO, která je v blízkosti domu. V docházkové vzdálenosti (8 min chůze) je vlaková zastávka, odkud lze pohodlně a během chvilky (cca 20 minut) dojet do Plzně. Autobusová zastávka je ještě blíže – 3 minuty chůze od domu.

V obci je bohatá občanská vybavenost. Přímo v Chlumčanech se nachází základní škola, mateřská škola a bohaté sportovní vyžití – fotbalové hřiště, tenisové kurty, tělocvična při ZŠ. Rovněž je zde zastoupena škála zdravotní péče a lékárna. Nechybí ani pošta a potraviny.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář