Play Video

Krásný byt 2+kk v Praze 5 - Řeporyjích

Velice hezký, čistý a pěkně udržovaný byt o celkové velikosti 68,4 m2 v klidné části Prahy 5. 

K bytu náleží sklep, komora a parkovací stání

Cena za byt: 8 181 000 Kč

2+KK/B/G/S 68,4 m2, OV, Praha – Řeporyje. 

Tento byt je ideálním „startovacím“ bytem pro mladý pár nebo jednotlivce. Byt o celkové komfortní velikosti téměř 70 m2 vám nabídne maximální pohodlí taktéž v podobě úložných prostor i parkovacího stání v garážích domu. 

Asi nejvíce vás zaujme zajímavá koncepce bytu díky posuvné zdi. Byt si snadno modifikujete na dva pokoje. Tuto posuvnou příčku můžete kdykoliv podle potřeby odsunout a vychutnat si velký otevřený prostor. Naopak jejím zatažením získáte 2 oddělené pokoje pro dostatek soukromí a klidu ve dvou samostatných místnostech.

Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží pěkně udržovaného bytového domu z roku 2009. Pro vstup do domu jsou používány čipy, a to jak pro vstup zvenčí, tak z garáží. Dům je tak dobře zabezpečen.

Velikost bytu vč. sklepa 68,4 m2.

K bytu náleží sklep a parkovací stání, v 1. podzemním podlaží domu. Garážová vrata pro vjezd do domu se otevírají pomocí pageru.

Benefitem bytu je jistě příjemný půlkruhový balkon, kde si můžete dopřát posezení s výhledem do zeleně. Praktickým úložným prostorem je komora, která je vedle bytu a je přístupná z chodby. 

Byt je velmi hezký, nevyžaduje žádnou rekonstrukci a budoucí majitel jej může začít ihned užívat. Díky velkým oknům je zde dostatek denního světla. Velkým benefitem je zeleň, která obklopuje celý dům a z oken se tak nabízí příjemný výhled.

Dům, ve kterém se byt nachází je také velmi hezky udržovaný, čistý a klidný. Byl zkolaudován v roce 2009. Na celkem 4 nadzemních podlažích se nachází jen několik málo bytů. 

V domě je výtah.

Dobře zde funguje SVJ.

Tady můžete najít skutečně pohodlné bydlení v příjemné části Prahy. V místě, které je odlehlé od ruchu velkoměsta, obklopené zelení, avšak se skvělou dostupností do centra Prahy a kompletní občanskou vybaveností.

  • Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 45,7 m2
  • Předsíň: 8,2 m2
  • Koupelna, WC: 4 m2
  • Balkon: 2,8 m2
  • Sklep: 3,4 m2
  • Komora: 2,6 m2
  • Ostatní plochy: 1,7 m2

Celkem 68,4 m2

Byt č. 204 je v prohlášení vlastníka vedený jako 1+kk. Jednotka je ohraničena vnitřní stranou obvodových zdí, stropu a podlahy, vnější stranou vstupních dveří a vnějších oken. Celková podlahová plocha jednotky, včetně ploch vnitřních příček, okenních a dveřních prostor apod. je 65,6 m2. Příslušenstvím jednotky je sklep č. 31 o velikosti 3,4 m2. Spolu s jednotkou je vlastník oprávněn užívat park. stání č. 21.

  • platby do SVJ: 5.490 Kč/měsíc (viz evidenční list)
  • elektro: nyní zálohy nastavené na 500 Kč/měsíc při obsazení bytu 1 osobou
  • internet: individuální, dle poskytovatele internetu

Pojďte si prohlédnout tento byt teď hned, z pohodlí Vašeho domova!

Dokumenty

Lokalita

Velkou výhodou bydlení na tomto místě je skvělá dopravní dostupnost. Cca 4 min  pěšky dojdete na autobusovou zastávku, odkud jedou pravidelné autobusové linky na blízké stanice metra Luka nebo Lužiny. 

V blízkém okolí bytu je veškerá občanská vybavenost. Nechybí zde několik mateřských nebo základních škol pár minut od domu, obchody s potravinami, restaurace, kavárny, fitness centrum, pošta. Větší obchodní centrum naleznete na Nových Butovicích, Lužinách nebo na Zličíně, kam se opět pohodlně dostanete MHD nebo po pár minutách jízdy autem.

Za přírodou a procházkami nebo cyklovýletem můžete vyrazit do oblíbeného Prokopského údolí nebo k Dalejskému potoku. Nedaleko se nachází také krásný Kamenolom Řeporyje.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář