Play Video

Krásný rodinný dům 4+kk, Sulice, Praha - východ

Pohodové bydlení v prostorném domě se vzrostlou zahradou

Cena za dům: 13 927 000 Kč

Rodinný dům v klidné obci Sulice nabídne svým novým majitelům příjemné bydlení s velkým prostorem jak uvnitř domu, tak na rozlehlé zahradě.

Při vstupu do domu vás přivítá vzdušná a světlá předsíň, která je prakticky řešená a poskytuje tak dostatek místa pro vše potřebné. Z obývacího pokoje je výhled a vstup přímo do zahrady a příjemnou atmosféru místnosti potrhuje moderní krb s jednoduchým a vkusným designem. Kuchyňský kout, který přímo navazuje na obývací místnost, poskytuje dostatek pracovní plochy. Z okna kuchyně vidíte opět přímo do zahrady a příchod k domu, což je velmi praktické.

V přízemí domu se také nachází koupelna se sprchovým koutem, WC, spíž a technická místnost. Hornímu, podkrovnímu, patru dominuje opravdu prostorná ložnice, kde je dostatek místa i pro umístění pracovního koutu. Další dvě místnosti mohou být využity například jako dětské pokoje. Praktická je zde i samostatná šatna a další koupelna, tentokrát s vanou a WC.

V přízemí domu se dále nachází velkorysá dvougaráž, kde pohodlně zaparkují dvě auta a ještě zbyde prostor pro další drobné dopravní prostředky (kola, koloběžky atd.). Samozřejmostí jsou automatická vrata jak do garáže, tak automatická pojezdová brána při vjezdu do zahrady. Dům byl postaven v roce 2005. Zahrada je již tedy vzrostlá a poskytuje dostatek soukromí. Klidné posezení si můžete užít na zastřešené terase bezprostředně u domu.

Rozměry jednotlivých místností:

PŘÍZEMÍ

Obývací pokoj s kuchyňským koutem – 42 m2

Šatna – 5,49 m2

Vstupní hala + schodiště – 12 m2

Vstupní zádveří – 4 m2 Spíž – 1,44 m2

WC – 1,28 m2

Technická místnost – 6,01 m2 Koupelna – 5,07 m2

Garáž – 41,98

PODKROVÍ

Dětský pokoj – 29 m2

Ložnice 12,93 m2

Chodba – 10,30 m2

Koupelna – 7,67 m2

Šatna – 4,94 m2

Dětský pokoj – 11 m2

Lokalita

Obec Sulice se nachází v okrese Praha – východ. Rozkládá se asi dvacet tři kilometrů jihovýchodně od centra Prahy a jedenáct kilometrů jihozápadně od města Říčany.

Naleznete zde potřebnou občanskou vybavenost – mateřskou a základní školu, obchody, restaurace, služby i obecní úřad. 

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář