Play Video

Krásný rodinný dům v Holoubkově u Rokycan

Pokud hledáte pro svou rodinu vkusné a pohodové bydlení se zahradou, přijďte se podívat do Holoubkova u Rokycan.

5+kk, užitná plocha domu 140 m2

pozemek o celkové rozloze 461 m2

Cena za dům se zahradou: 7 197 000 Kč

Tento krásný rodinný dům vzniká přístavbou a nástavbou původního, staršího domu. Dokončení stavby je plánováno na jaro 2022 a v současné době již probíhají finální práce.

Nového majitele tak čeká bydlení ve zcela novém interiéru, vyladěném do posledního detailu.

Do domu můžete vstoupit ze dvou stran. První vchod je z ulice, druhý potom z druhé strany domu ze zahrady. Pohodlně zde mohou parkovat 2 osobní automobily.

V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a velkým francouzským oknem, odkud vede vstup na přední terasu a do zahrady. Je orientován na jižní stranu a díky tomu je krásně prosvětlený. V kuchyňském koutu je příprava na instalaci kuchyňské linky, vodovodní rozvody, odpad a elektro, odvětrání digestoře a kabel na indukční desku. Kuchyňská linka není součástí domu a bude tak čekat na kreativitu a vkus nového majitele.
Dále se zde nachází samostatný pokoj, který má svou vlastní koupelnu s WC a francouzské okno vedoucí do zahrady. Tento prostor je tak možné využít například jako kancelář nebo jinou provozovnu a nebo jako samostatný pokoj pro hosty či rodiče (dvougenerační bydlení). V přízemí se také nachází další, samostatné WC a technická místnost s kotlem, bojlerem a prostorem pro umístění pračky a sušičky.

V patře domu najdete 3 samostatné pokoje a prostornou koupelnu s WC a vanou. Stropy jsou zkosené a střešní okna zde poskytují dostatek denního světla.

Použité materiály na stavbu domu a další zařízení:
– cihla Porotherm 30 broušená + zateplení polystyrenem EPS f70, 180 mm
– střecha: betonové tašky ARAD Premium, barva antracit + hromosvod
– v podkroví je tepelná izolace – Izomat minerální vata 32 cm
– dlažba exteriér: zámková dlažba šedobílá
– podlahy v interiéru: ve všech pokojích je vinylová podlaha (barva – přírodní dub), v koupelnách, na WC a v technické místnosti je dlažba
– okna: trojsklo WELLOKNA (vnější strana barva antracit, uvnitř bílá, střešní okna značky Velux, trojsklo)
– interiérové dveře: Solodor snow
– schodiště: vinylové nášlapy, ocelová konstrukce
– automatická pojezdová brána na dálkové ovládání, domácí videotelefon EMOS na otevírání
– zařízení koupelen: velkoformátová dlažba i obklad v šedé barvě, baterie Titatia Fresh, umyvadla, WC geberit
– vypínače: ABB Tango bílá

Vytápění domu bude zajišťovat teplovodní podlahové vytápění a plynový kondenzační kotel značky VAILLANT se 160 l zásobníkem vody.

Dům je připojený na plyn, elektriku, vodu, odpad. Dále je zde retenční nádrž o objemu 4 m3 na dešťovou vodu, s přepadem do obecní dešťové kanalizace (nádrž je umístěna v zadní části pozemku, vedle automatické pojezdové brány). Čerpadlo není součástí. Elektřina bude přivedena k čerpadlu u dešťové nádrže i k místu, kde je do budoucna možná dostavba pergoly nebo garáže. Voda je vyvedena na zahradu, hadici bude možné připojit ze dvou stran domu. Samozřejmostí jsou nezámrzné ventily na fasádě.
Kabel na internet a anténní kabel je rozvedený do všech pokojů.
Z horního patra je také vchod na půdu, kde bude další úložní prostor.

Celková plocha pozemku: 461 m2
Možná zastavitelnost pozemku: 60%, v současné době je zastavěno 37,5% pozemku
Zastavěná plocha: 103 m2
Užitná plocha domu: 140 m2

Díky původní kolně o rozloze 22 m2 je možnost na tomto místě postavit garážové stání, pergolu nebo zahradní domek.

Pozemek se nenachází v chráněném, záplavovém ani poddolovaném území.

Uvedené fotografie jsou pouze vizualizace.

V případě, že projeví o nemovitost více zájemců, vyhrazuje si majitel právo vybrat kupujícího dle vlastního uvážení, případně se přistoupí k online aukci. Tato situace může a nemusí nastat.

Dokumenty

Lokalita

Okolí nemovitosti – občanská vybavenost – základní škola v těsném sousedství, další základní a mateřská škola vzdálená 5 min chůze, restaurace a pizzerie, potraviny, praktický lékař, lékárna, městský úřad, pošta, bankomat, atd. Další možnosti v nedalekých Rokycanech.

Dostupnost – autobusová zastávka ve vzdálenosti 1 minuty chůze, ze které jste do 15 minut v Rokycanech, autem jste v Rokycanech za 10 minut, Plzeň 19 minut, Praha – Zličín, metro 34 minut

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář