Play Video

Luxusní byt 2+kk v centru Prahy

Krásný byt o rozloze 48,3 m2 v historickém domě U sedmi mečů na Praze 1.

Ideální jako investiční příležitost nebo k vlastnímu bydlení.

Cena za byt: 9 997 000 Kč

Byty v historickém centru metropolí se vždy těšily velkému zájmu. Ať už se jedná o touhu po vlastním bydlení v lukrativní části města nebo o zájem investovat do bezpečných a výdělečných komodit. Tento krásný byt 2+kk je jednou z takových nemovitostí, do kterých se vyplatí investovat.

Luxusní a plně zařízený byt 2+kk o rozloze 48,3 m2 v domě U sedmi mečů, v samém centru Prahy je ideálním místem pro vlastní bydlení nebo jako skvělá investice do lukrativní nemovitosti. Vzhledem k lokalitě nabízí byt velký potenciál pro podnikání v oblasti krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu.

Nachází se ve 3. nadzemním podlaží krásného činžovního domu s typickou architekturou staré Prahy. Společným částem tohoto domu dominuje veliké schodiště, jehož stěny zdobí nejrůznější řezbářská díla. Tady na obyvatele dýchá atmosféra staré Prahy skutečně ze všech koutů.

V bytě naleznete předsíň, samostatnou toaletu s umyvadlem ihned u vstupu, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnici, ze které vcházíte do koupelny se sprchovým koutem a další toaletou. 

Byt je díky velikým oknům světlý. Pyšní se vysokými stropy a krásnými parketami.

Majitel bytu má k dispozici sklepní kóji, která se nachází v suterénu domu.

Dům U sedmi mečů je velice hezky udržovaný, společenství výborně funguje a není zatížené žádným úvěrem. O pravidelný úklid se stará jeden z majitelů místního bytu.

Byt je v dokumentu Prohlášení vlastníka uveden jako 1+1.

V domě v nedávné době proběhly některé rekonstrukce – výměna stoupaček a plynových rozvodů, výměna výtahu s rozšířením o dvě další stanice. Byl zrekonstruován suterén domu a vytvořené sklepní kóje. Proběhla výměna osvětlení a historické dlažby. V současné době probíhá výměna okenních skel ve společných částech domu (historické repliky). V plánu je také nátěr zábradlí a sanace zdí v suterénu.

Byt se prodává zařízený, je možné jej ihned užívat/poskytnout k pronájmu

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 21,4 m2

Ložnice: 15,7 m2

Chodba: 5,9 m2

Koupelna s WC: 4,4 m2

WC: 0,9 m2

Celkový rozměr bytu – 48,3 m2

  • kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči
  • sedací souprava
  • TV stolek
  • jídelní stůl se židlemi
  • manželská postel
  • šatní skříň
  • policová skříň
  • zařízení koupelny a WC

SVJ (fond oprav, voda, odpad, úklid, atd.) : 2 469 Kč
Elektřina: cca 700 Kč 
Plyn: cca 1 500 Kč

Pojďte si prohlédnout tento krásný byt hned teď, z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Zveme Vás na virtuální prohlídku.

Dokumenty

Lokalita

Praha 1 – samotné centrum historické Prahy, už sama adresa je bezesporu největším benefitem této lokality. Za cca 5 minut pěší chůzí dojdete na Václavské náměstí.

Skvělá dopravní dostupnost kamkoliv v kteroukoliv denní i noční dobu, veškerá občanská vybavenost na dosah ruky je samozřejmostí bydlení na tomto místě.

Najdete tu nepřeberné množství obchodů všeho druhu, restaurace, kavárny, historické památky, divadla, kina, kompletní kulturní vyžití, úřady, banky nebo lékařskou péči.

Tato lokalita je ideálním místem pro ty, kteří chtějí bydlet v historickém centru Prahy. A také ideálním místem, kde turisté hledají ubytování při svých návštěvách naší krásné metropole.

 

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář