Play Video

Luxusní rodinný dům - bungalov, novostavba

Novostavba moderního, luxusního rodinného domu o užitné ploše 287 m2, na pozemku o velikosti 1 160 m2, se dvěma terasami, vlastní saunou a fitness.

Kolaudace domu v roce 2021.

Cena za nemovitost: 40 000 000 CZK

Pokud hledáte skutečně luxusní bydlení, v domě svých snů, pojďte se podívat na tento nádherný rodinný bungalov. Tady můžete najít bydlení o kterém sníte, bez kompromisů. Dům je k okamžitému nastěhování, s veškerým vybavením, tady nemusíte na nic čekat.

Tento rodinný bungalov si původní majitelé postavili pro svou vlastní rodinu. Do jeho projektu a následné stavby vložili maximální preciznost a dům je tak vyladěn do posledního detailu. Jak sami majitelé říkají: „ani po nějakém čase bydlení jsme tu nenašli chyby ani nic, co bychom bývali udělali jinak“. 

Dům byl navržen pro potřeby vícečlenné rodiny. Jedná se o bungalov se skutečně velkorysým prostorem. Na ploše 287 m2 najdete celkem 12 místností, koupelny s celkem 4 sprchovými kouty, 4 toaletami a samostatně stojící vanou. A to už je nějakého místa!

Vzhledem k potřebám rodiny je dům důmyslně rozdělen na několik zón – prostor pro společné trávení času, samostatné pokoje pro klid a odpočinek, zóna pro práci a pracovní schůzky a relaxační zóna se saunou a fitness zařízením. V domě nechybí ani dostatek úložného prostoru, několik samostatných koupelen a prostor pro technické zázemí.

Dalším místem pro odpočinek je krásná zahrada a dvě terasy, které jsou umístěné bezprostředně u domu. Jedna terasa je orientována na jiho-východ, druhá potom na jiho-západ. 

Interiér domu je propracovaný, sladěný a působí luxusním a zároveň útulným dojmem. Dominují zde přírodní materiály v moderním a nadčasovém designu. 

Celý dům je krásně prosvětlený, a to zejména díky velkým posuvným oknům, kterými můžete z každého pokoje vstoupit na terasu a do zahrady.

Při stavbě domu bylo, kromě praktičnosti, designu a funkčnosti myšleno také na ekologii. Střecha bungalovu je pokryta sukulenty a díky těmto rostlinám je v domě příjemné klima i v horkých letních dnech. Dům má samozřejmě také vlastní klimatizaci.

Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo multi-split (vzduch / vzduch), které zároveň slouží jako klimatizace. Dalším zdrojem vytápění je elektro-kotel s napojením na teplovodní systém podlahového vytápění. Pro vytvoření atmosféry a také jako další zdroj vytápění můžete využít rohový prosklený krb. Samozřejmostí je systém rekuperace, díky kterému máte v domě neustále čerstvý a čistý vzduch. 

 

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 66,8 m2

Pokoj 1: 18,5 m2

Pokoj 2: 17,9 m2

Pokoj 3: 17,9 m2

Ložnice: 16,1 m2

Pracovna: 16,3 m2

Fitness a sauna: 27,8 m2

Šatna: 11,6 m2

Chodba 1: 16,9 m2

Chodba 2: 8,6 m2

Hlavní koupelna: 6,6 m2

Koupelna a WC u ložnice: 4,8 m2

Dětská koupelna: 3,8 m2

WC 1: 1,5 m2

WC 2: 2,9 m2

WC 3: 2,0 m2

Úložný prostor: 7 m2

Technická místnost: 8,5 m2

Sklad 1: 9,2 m2

Sklad 2: 8,8 m2

Zádveří: 13 m2

CELKOVÁ UŽITNÁ PLOCHA: 286,5 m2

CELKOVÁ ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 347,8 m2

CELKOVÁ PLOCHA POZEMKU: 1.160 m2

Elektro: 13.000 Kč (včetně nabíjení elektromobilu)

Voda: 1.850 Kč

+ internet, v současné době majitelé využívají jako poskytovatele internetu a TV signálu O2

  • kotel Protherm
  • klimatizace Daikin Style 5 x jednotka
  • rekuperace Stiebel Eltron
  • kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči zn. Bosch, Siemens, Electrolux, včetně americké lednice Samsung
  • vířivka Villeroy & Boch
  • další vybavení domu, včetně nábytku je možné ponechat po domluvě

 

Okna a dveře domu: dřevohliník, trojsklo. Na oknech jsou venkovní horizontální žaluzie profil Z90 s ovládáním přes smartphone.

primárně tepelné čerpadlo v klimatizaci,

sekundárně elektrokotel a podlahové teplovodní topení, 

terciálně zdvojené elektrické podlahové topení v koupelnách, plus krb

Dokumenty

Lokalita

Dům je situován v prominentní lokalitě klidných Zdiměřic. Tato lokalita je téměř součástí Prahy a vy tak můžete využívat veškerých jejích benefitů  a přesto bydlet na klidném místě, stranou od městského ruchu.

Ve Zdiměřicích a přilehlé Jesenici naleznete základní i mateřské školy, obchody, restaurace, úřady, sportovní vyžití i nejrůznější služby. Zdiměřice jsou jednou z nejrychleji se rozvíjejících obcí v okolí Hlavního města Prahy. Do Prahy odsud autem dojedete doslova za pár minut.

Okolí Zdiměřic nabízí široké možnosti pro cykloturistiku nebo pěší turistiku. Během několika málo minut se dostanete do Průhonického parku, kde můžete příjemně trávit volný čas. 

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář