Luxusní rodinný dům 5+kk – NOVOSTAVBA

Jedná se o luxusní dvoupodlažní dům s využitím nejmodernějších technologií a standardů. Dům je ve fázi výstavby, s plánovaným dokončením na jaře 2021. Na nového majitele tak čeká zcela nové bydlení!

Cena za dům: 15 497 000 Kč

Při vjezdu na pozemek oceníte automatickou bránu a pohodlné parkování pod přístřeškem hned vedle domu. Je zde dostatek prostoru pro dva vozy, další auta mohou parkovat před samotným domem.

Při vstupu do domu vás bude vítat opravdu prostorná předsíň, kde budete mít spoustu místa na vestavěné skříně. Z této předsíně je také vstup na samostatnou toaletu s umyvadlem.

V hlavní obývací místnosti Vás nadchne mimořádný otevřený prostor, který lemuje příjemné prosklení do vaší nové zahrady. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem, rodina tak může trávit čas společně. Z kuchyně pak oceníte vstup do praktické spíže.

Z obývacího pokoje vstupujeme do zahrady, která vás bude zvát k odpočinku. Vedle obývacího pokoje je další pokoj s koupelnou, který může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty.

V patře si všichni obyvatelé domu přijdou na své. Pro děti jsou připravené dva dětské pokoje a k nim opravdu velkorysá koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem. Rodiče budou milovat apartmánovou ložnici s vlastní koupelnou a šatnou. Na technické zázemí se také myslelo, pro něj je vyčleněná samostatná místnost pro pračku, sušičku, atd.

Celý dům je postavený z kvalitních pálených cihel Porotherm 24 Profi s tepelnou izolací v tloušťce 20 cm. Vytápění je elektrické podlahové, se samostatnou wifi regulací ve všech obytných místnostech. V domě je též inventorová klimatizace výrobce Daikin a centrální ventilační jednotka s rekuperací tepla s průtokem vzduchu 300 m3/hod.

Dům je usazený na rovinatém pozemku, který ze zadní strany lemuje o několik metrů níže protékající Jesenický potok. Vody se zde nemusíte obávat, tento pozemek, dům i okolní stavby jsou v dostatečné výšce. Naopak Vám tento potok s vegetací tvoří příjemnou hranici pozemku a soukromí ze zadní strany domu.

Myslí se zde také na ekologii a udržitelnost, proto se dešťová voda ze střechy zachytává do retenční nádrže o objemu 3 m3. Můžete pak zalévat zahradu vlastní dešťovou vodou.

Dům se zahradou, chodníky, cestou a oplocením bude kompletně dokončený a připravený k nastěhování v období jaro 2021. V ceně je zahrnuté kompletní dokončení interiéru včetně finální podlahové krytiny a zařizovacích předmětů. Dům se prodává bez kuchyňské linky a spotřebičů.

Již nyní máte možnost si dům rezervovat. Stavba rodinného domu již započala, uvedené fotografie jsou vizualizace budoucí stavby.

Lokalita

Lokalita je celkově velmi klidná, tvoří ji okolní výstavba moderních domů, vodojem a menší skladový areál.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář