Play Video

Mimořádný rodinný dům na úpatí Novohradských hor

Doslova dechberoucí bydlení v moderním vesnickém stylu!

Dokonalý víkendový/prázdninový dům nebo k celoročnímu bydlení v klidné lokalitě Jižních Čech, nedaleko rakouských hranic.

Cena za dům: 5 985 000 Kč

Doslova dechberoucí bydlení v moderním vesnickém stylu! To nabízí tento netypický dům se zahradou, uprostřed krásné krajiny Jižních Čech, na úpatí Novohradských hor.

Jste aktivní rodina a hledáte prázdninové nebo víkendové ubytování na klidném a pěkném místě? Chcete bydlet v novém, ale nechce se vám investovat peníze a čas do rekonstrukce staršího objektu nebo něco stavět od samého začátku? Líbilo by se vám přijet v zimě na víkend a mít během 15 minut vytopený interiér? Nebo naopak hledáte celoroční bydlení v poklidné lokalitě? Pak by tohle mohlo být přesně to, co hledáte!

Na celkem 65m2 zde najdete pohodové bydlení o dispozici 4+kk. Prostorné pokoje s velikými okny, propouští denní světlo do každého koutu tohoto domu a nabízí ničím nerušený výhled o okolí. Bonusem k propracovanému interiéru je také 22m2 velká terasa s krásným výhledem, která se orientována na jižní stranu. A na oploceném pozemku o výměře 750 m2 se můžete realizovat v zahradničení nebo zkrátka jen relaxovat.

Jedná se o dřevostavbu sériového modulárního domu DublDom z roku 2020. Interiér domu je vkusný a propracovaný. Hlavním použitým materiálem je dřevo, doplněné moderními a designově velmi povedenými prvky.

Dům má standardní číslo popisné a je napojený na všechny sítě – elektřina, vodovod, kanalizace. Vytápění zajišťují krbová kamna na dřevo, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch a stropní infrapanely.

Dům má veškeré rozvody elektřiny (220/380), vody a odpadů a je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťují krbová kamna na dřevo, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch a stropní infrapanely.

Tento dům je naprosto unikátní stavbou ve vesnici Malonty.

Rozměry jednotlivých místností:

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 31,81 m2

Pokoj 1: 16,37 m2

Pokoj 2: 6,55 m2

Pokoj 3: 6,22 m2

Koupelna a WC: 3,34 m2

Chodba: 2,53 m2

Terasa: 22,12 m2

Plocha pozemku: 750 m2

Na pozemku se nachází také kontejner, který je v současné době využíván jako bouda na nářadí. Tento kontejner není součástí ceny domu. Pokud by o něj budoucí majitel projevil zájem, může být přenechán ke koupi za 100.000 Kč. V opačném případě si jej současní majitelé odvezou.

V případě, že o nemovitost projeví zájem více kupujících, přistupuje se k tzv. online aukci. Tato situace může, ale nemusí nastat.

 • Dřevěná okna a dveře – trojsklo (vnitřní vrstva s energeticky účinnou vrstvou)
 • Skrytá elektroinstalace a sanita (koupelna s umyvadlem, toaletou a sprchovým koutem)
 • Vestavěný a zapuštěný elektrický rozvaděč
 • Vnitřní i vnější osvětlení
 • Vnitřní úprava domu – masivní dřevo, masivní dřevěná podlaha ve společné části, keramické dlaždice a masivní dřevo v koupelně
 • Venkovní opláštění – odvětraná fasáda ze sendvičového panelu
 • Vyhřívaná podlaha v koupelně
 • Panoramatická okna
 • Krbová kamna s komínem, včetně instalace
 • elektro: 2.000 Kč/měsíc zálohy
 • vodné/stočné: 2.200 Kč/měsíc

 

Poskytovatel Internetu: PC Servis KB s.r.o., Masná 129, 382 41 Kaplice; Satelitní příjem: Skylink, poskytovatel: Batechnik s.r.o., Náměstí 202, 382 41 Kaplice

 • veškeré fixní zařízení (umyvadlo, skříňka nad a pod umyvadlem, sprchový kout, kuchyňská linka, skříň v ložnici, skříň v dětském pokoji, police v kuchyni a na chodbě

V tomto výjimečném domě Vás doslova nadchne funkční a moderní design. Důraz je zde kladen také na ekologii a moderní technologii vytápění. 

Pojďte si projít tento krásný dům z pohodlí Vašeho domova!

Dokumenty

Lokalita

Obec Malonty je typická jihočeská vesnice, vzdálená 10 km od Kaplice. Leží na pokraji chráněné krajinné oblasti Novohradských hor. Okolní krajina je doslova předurčena pro turistiku, jak pěší, tak cyklo. Jižní Čechy jsou rájem rybářů, houbařů a nabízí široké možností sportovního vyžití. Hraniční přechod Dolní Dvořiště je vzdálen 13 minut jízdy autem.

Zajímavými turistickými atrakcemi jsou zde například: Český Krumlov (30 min. autem), Třeboň, Rožmberk, Vyšší brod, Terčino údolí, Nové Hrady, Pohoří na Šumavě, Kleť a další. Do 40 minut odsud můžete být na Lipně (vodní sporty) nebo na Kramolínu (lyže). Za cca 2,5 hodiny je možné dojet do oblíbených rakouských lyžařských středisek.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář