Play Video

Luxusní stavební pozemek u Velkých Popovic

Rozlehlý pozemek o výměře 4453 m2 na nádherném místě, nedaleko Prahy.

Cena za pozemek: 8 497 999 Kč

Pozemek parc. č. 292 (orná půda) o rozloze  4453m2, zapsaný na LV č.1900, k.ú.Lojovice (Krámských), obec Velké Popovice, okres Praha-východ.

Pozemek je obdélníkového tvaru, mírně svažitý, orientován na jižní stranu, jde o klidnou lokalitu, severní část je u lesa.

Zastavitelná část dle schváleného  Územního plánu obce Velké Popovice  je v jižní části pozemku p.č. 292 o rozloze cca 1691 m2 ( ÚP schválen v závěru roku 2020).

Zastavitelná část pozemku (cca 38% z celku) spadá do kategorie BV – bydlení v rodinných domech – venkovské. Jde o lokalitu L 02 v ÚP obce Velké Popovice, část Lojovice, oblast Krámských. Ostatní podmínky na přiloženém dokumentu „BV bydlení v rodinných domech – venkovské“ (příloha č. 1.) a v platném ÚP.

V části Lojovice, obce Velké Popovice byly v závěru roku 2020 zkolaudovány řady vodovodní a kanalizační a na základě výzvy na stránkách obce V. Popovice mohou vlastníci dotčených pozemků v dané lokalitě žádat o připojení po úhradě příslušných poplatků (příloha č. 2.).

Zbývající část  pozemku p.č. 292 lze využít v souladu s podmínkami uvedenými na příloze č. 1., a to včetně možného dělení pozemku, jsou definovány minimální výměry pro nově vznikají pozemky.

Připojení elektřiny je nutné konzultovat s Distribucí ČEZ, popř. s lokálním dodavatelem.

Přístup k pozemku je po veřejné komunikaci ve vlastnictví obce Velké Popovice (pozemky  p.č. 848/1, 847 a 295/13).

Vlastnictví: osobní.                                                  

Lokalita

V obci Velké Popovice vzdálené cca 3,5 km je veškerá občanská vybavenost obchody, MŠ, dvoustupňová ZŠ, obecní a stavební  úřad, kulturní a sportovní vyžití (fitness studio, různé aktivity pořádané ZŠ ve volném čase pro děti a rodiče,  fotbal, tenis, koně, golf-Štiřín, hokej-Velké Popovice atd.)         

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář