Play Video

Novostavba bungalov Svojkovice u Rokycan

Tento rodinný dům na krásném rovinatém pozemku  je skutečně doladěný do nejmenšího detailu. Je postavený podle nejmodernějších standardů s důrazem na kvalitu provedení a vy se do něj můžete nastěhovat prakticky IHNED!

Se svou dispozicí 4+kk a terasou nabízí příjemné a moderní bydlení, s dostatkem místa pro vše potřebné.

Cena za dům: 6 220 000 Kč

Tento rodinný dům na krásném rovinatém pozemku  je skutečně doladěný do nejmenšího detailu. Je postavený podle nejmodernějších standardů s důrazem na kvalitu provedení a vy se do něj můžete nastěhovat prakticky IHNED!

Se svou dispozicí 4+kk a terasou nabízí příjemné a moderní bydlení, s dostatkem místa pro vše potřebné.

U vstupu je prostor pro vestavěnou šatní skříň a botník. Hned vedle vstupní chodby je praktická technická místnost určená pro umístění pračky a sušičky. Je zde také schovaný plynový kotel, toaleta a umyvadlo. Vedle technické místnosti se nachází hlavní koupelna s rohovou vanou, toaletou, umyvadlem a moderním walk-in sprchovým koutem.

Chodba Vás dovede do velkorysého obývacího pokoje s kuchyní, která čeká na Vaše nápady a tvořivost. V tomto pokoji, orientovaném na jih, si budete doslova užívat denní sluneční světlo a večery u luxusního krbu. Dále zde máte k dispozici tři další samostatné místnosti – ložnici a dva dětské pokoje. Nebo jeden z pokojů využijete jako pracovnu, to už záleží na vás.

Z obývacího pokoje je vstup na krásnou dřevěnou terasu, která láká k příjemnému posezení. Na zahradě je i dostatek místa pro případný bazén, trampolínu, záhony atd.

K domu vede nová příjezdová cesta. Celý pozemek je oplocený a pro automobily je příjezd do zahrady  skrz automatickou pojezdovou bránu.

Celý dům je koncipován tak, aby rodina žila společně a zároveň, aby každý z vás měl své vlastní soukromí a pohodlí. A pokud byste i tak měli pocit, že vám chybí úložný prostor, pro uložení věcí lze využít také půdního prostoru.

Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel a podlahové topení.

Jestli je pro Vás rodina na prvním místě, máte rádi komfort, chcete být spolu a mít dostatek místa pro všechny, je tohle přesně dům pro vás!

Obec Svojkovice má obecní úřad, zastávku autobusu a vlaku, malé potraviny. Restaurace  je v těsném sousedství města Rokycany, kde máte úplně veškerou vybavenost.

A pokud by Vám Rokycany nestačily, v Plzni jste za 15 minut a v Praze na Zličíně jste pohodlně po dálnici za půl hodiny.

 

 

Zádveří 6.6 m2
Tech. míst. 5.9 m2
Koupelna 6.7 m2
Chodba 6.1 m2
Ložnice 13.9 m2
Pokoj 12.3 m2
Pokoj 8.6 m2
Kuchyně 16.6 m2
Obývací pokoj 21.9 m2

PLOCHA MÍSTNOSTÍ CELKEM: 98.6 m2


Kolaudace: 04-07/2021

K nastěhování: ihned

Voda: veřejný vodovodní řád

Odpadní voda řešena ČOV + nádrž na dešťovou vodu

materiál: Cihla Porotherm 300 mm PROFI, zateplení obvodových zdí: polystyrenové desky 160 mm, zateplení stropu: 340 mm minerální tepelná izolace, zateplení podlahy: EPS Stabil 140 mm + systémová deska podlahového vytápění izolační t. 35 mm, betonová mazanina tl. 65 mm, Hydroizolace Glastek 40 special

Značková Okna trojsklo WELL
WC závěsné Junsborn Donella bezrámové
Ovládací tlačítka Geberit Sigma
Koupelnový nábytek: Melar
Skleněná zástěna: Basano Modena
komínový systém: Schiedel
ČOV: Ekocis

Vytápění: plynový kondenzační kotel, teplovodní podlahové topení, krb

Celková plocha pozemku je 647 m2. Z celkové plochy dotčených
pozemků je 24,9% zastavěné plochy

Cena domu bez kuchyňské linky. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Tento rodinný dům na krásném rovinatém pozemku  je skutečně doladěný do nejmenšího detailu.

Lokalita

Okolí nemovitosti – malé potraviny, restaurace, zastávka autobusu, vlaku, koupaliště. Mateřská škola ve vedlejším Borku (do 5 minut jízdy autem), Základní škola v obci Holoubkov, Volduchy, Rokycany, vše ostatní najdete v nedalekých Rokycanech.

Krásné procházky nebo cyklotoulky si můžete užít v doslova panenské přírodě Brdských lesů.

Dostupnost – autobusová zastávka ve vzdálenosti 1 minuty chůze, ze které jste do 10 minut v Rokycanech, autem jste v Rokycanech za 5 minut, Plzeň 15 minut, Praha – Zličín, metro 38 minut (vjezd na dálnici za cca 6 minut jízdy autem).

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář