Play Video

Dům 4+kk s bazénem v Dolních Jirčanech - NOVOSTAVBA

Pohoda, klid a soukromí – tato tři slova nejvíce vystihují příjemný dvoupodlažní dům v ulici Vysoká v obci Dolní Jirčany u Prahy.

Cena za dům: 9 997 000 Kč

V přízemí Vás nadchne nádherný otevřený hlavní obývací prostor s velkou kuchyní, americkou lednicí a vstupem na terasu s bazénem skrze posuvný portál. Ten oceníte hlavně v létě, poněvadž Vám dveře nebudou nikdy překážet v prostoru. Prosklení v obývacím pokoji je směrované na jih a západ, máte tu vždy spoustu světla.

Dále je v přízemí pokoj s francouzskými okny a posuvným portálem. V prostorné koupelně máte taktéž vanu a místo na pračku. Vedle schodiště je technická místnost.

V patře jsou dva opravdu prostorné a světlé pokoje, propojené příjemnou šatnou s vestavěnými skříněmi na míru. Díky ploché střeše zde máte plnohodnotné místnosti bez nepříjemného zkosení. Z okna u postele ložnice máte neskutečný výhled na Prahu a okolí. V hlavní koupelně v patře jsou dvě umyvadla, prosklený sprchový kout a rohová vana Ravak Lovestory.

Celý dům je postavený z kvalitních pálených cihel Porotherm 30, s tepelnou izolací v tloušťce 150 mm. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem Protherm v kombinaci s teplovodním podlahovým systémem. Díky této kombinaci jsou měsíční náklady na provoz velice nízké, konkrétně 2 920 Kč za kompletní spotřebu elektřiny domácnosti včetně topení.

Dále je zde instalovaný zabezpečovací systém Jablotron, který lze taktéž napojit na pult centrální ochrany. Uprostřed pozemku se rozprostírá luxusní bazén se slanou vodou a terasa se značkovou bezúdržbovou dlažbou Diton. Bazén má taktéž přípravu na tepelné čerpadlo.

Celý pozemek lemuje betonové oplocení v kombinaci s automatickou pojezdovou bránou, která je taktéž neprůhledná a máte zde tak naprosté soukromí. Pozemek je téměř bezúdržbový, vše je koncipované tak, aby měl majitel okolo domu co nejméně práce.

V rámci ulice dochází postupně k výstavbě nových domů. Pokud jste lidé, kteří nemají rádi satelit, oceníte klid a přírodu, chcete bydlet v novém domě a se všemi vymoženostmi, je to dům přesně pro Vás.

Dům je s ohledem na územní plán vedený jako stavba pro rodinnou rekreaci s číslem evidenčním. Trvalý pobyt lze, hypotéka taktéž, dům je napojený na vodovod i kanalizaci, je zde datový rozvod od O2. Komunikace v ulici Vysoká je nezpevněná a bez osvětlení. Je to lokalita velice klidná, do ulice jezdí pouze lidé, kteří tu bydlí.

Lokalita

Lokalita je naprosto klidná, v okolí jsou rodinné domy a chaty, tato stavba se nachází na konci slepé ulice. Dům je vzdálený 5 minut jízdy autem od vyhlášené základní školy a mateřské školky a díky trvalému bydlišti zde máte nárok na umístění dítěte.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář