Play Video

Pozemek se stavbou ke kompletní rekonstrukci - PRAHA 12

Bydlení na klidném místě s veškerými výhodami velkoměsta

Cena za pozemek se stavbou: 7 497 000 Kč

Hledáte bydlení na klidném místě s veškerými výhodami velkoměsta?

Cholupice – to je bydlení v Praze, a přesto s naprostým klidem, jaký může nabídnout jen vesnice.

Tento krásný pozemek o rozloze 640 m2 se nachází v původní výstavbě rodinných domů, v jižní části obce Cholupice, Praha 12. Je situován u asfaltové slepé ulice, která slouží víceméně pouze jako příjezd k místním domům. Protilehlá strana pozemku přímo navazuje okolní přírodu. Zde již žádná další zástavba není a nový majitel si tak bude moct vychutnat ničím nerušený výhled do okolí.

Na pozemku se nachází stará, původní stavba rodinného domu z roku 1964, která disponuje 90m2 podlahové plochy (celková zastavěná plocha 114m2). Tento dům je určen buď ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici a následné výstavbě zcela nového rodinného domu. Stavební dokumentace (projekt) původního domu je k dispozici a může posloužit pro rozhodování o budoucím nakládání s původní stavbou.

 

Pozemek je rovinatý, svou zadní částí navazuje přímo na zeleň bez jakékoliv další zástavby. Pozemek vznikl rozdělením původní větší zahrady. Není tak z jedné strany oplocený. Slepá ulice vedoucí okolo domu přímo navazuje na novou cyklostezku vedoucí do Dolních Břežan. Pouhé 2 minuty pěší chůze se nachází místní parčík s dětským hřištěm a vyhlášenou restaurací U Čámrse s posezením na venkovní zahrádce.

Pozemek je napojen na veškeré inženýrské sítě – voda, kanalizace, plyn, elektřina.

Pozemek se nenachází v poddolovaném ani záplavovém území.

Záměr výstavby rodinného domu není v rozporu s cíli územního plánování.

Veškeré doplňující informace o pozemku můžete zjistit na Stavebním úřadu Cholupice – odbor výstavby.
Kontakt: pí. Veličková – 244028422, Odbor územního plánování: 244028415.

Pojďte si prohlédnout tuto nemovitost z pohodlí Vašeho domova.

Lokalita

Cholupice jsou katastrálním územím Prahy a v současnosti je zde evidováno cca 18 ulic, 165 adres a žije zde cca 600 obyvatel. Ačkoliv se nedaleko nachází Pražský okruh, tento pozemek se nachází ve velmi klidné lokalitě.

Okolí Cholupic nabízí široké možnosti pro sportovní vyžití, cyklotoulky a vycházky do okolí.

Dopravní dostupnost – za 17 minut jízdy autem se dostanete na stanici metra Kačerov, autobusem za cca 30 minut. Nákupní centrum Chodov je vzdáleno cca 14 minut jízdy autem.

Veškeré další nákupní možnosti naleznete v okolní Praze 12 (Modřany), stejně tak širokou nabídku restaurací, mateřských i základních škol, lékařskou péči nebo úřady.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář