Play Video

REZERVOVÁNO! Příjemný byt 2+kk v Holešovicích, Praha 7

Pojďte se podívat do útulného a velice hezky udržovaného bytu 2+kk. Nachází se typickém pražském domě, který je svým způsobem i tak trochu slavným. Natáčela se tu totiž známá filmová komedie Vlastníci.

Cena za byt: 6 100 000 Kč

Holešovice – pražská čtvrť, která se v posledních letech stává čím dál více oblíbenou. A není divu. Veškerá občanská vybavenost je tu doslova na dosah ruky, MHD a vše potřebné v docházkové vzdálenosti. Tady, v pražských Holešovicích se bydlí skutečně velmi pohodlně a nejdete tu vše, co k příjemnému bydlení potřebujete.

Pojďte se podívat do útulného a velice hezky udržovaného bytu 2+kk. Nachází se typickém pražském domě, který je svým způsobem i tak trochu slavným. Natáčela se tu totiž známá filmová komedie Vlastníci.

Díky lokalitě je tato nemovitost vhodná jak pro vlastní pohodlné bydlení, tak i jako investice.

Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu a disponuje rozlohou 55 m2. Jedná se o družstevní byt. Naleznete zde prostornou a světlou místnost, která momentálně slouží jako velkorysá a plně vybavená kuchyň s jídelnou. Druhou místnost současní majitelé využívají jako obytnou místnost, spojenou s ložnicí a pracovnou. Příjemně zde překvapí skutečně prostorná předsíň s promyšlenými úložnými prostory. V bytě je samozřejmě také koupelna s velkou rohovou vanou a vlastním oknem, samostatná toaleta a praktická komora sloužící jako další prostor pro ukládání věcí.

Okna obou obytných místností směřují do klidného vnitrobloku a díky tomu je byt velice tichý. Kromě dřevěných špaletových oken zde příjemnou atmosféru dokreslují původní dřevěné podlahy.

Dům, ve kterém se byt nachází, je velice pěkně udržovaný. Většinou zde najdete menší byty se staršími nájemníky. Chodby domu jsou čisté, zdobí je krásné bytové dveře a rostliny. Je zde také nový výtah, takže se do bytu skutečně pohodlně dostanete. Bezpečnost domu zajišťují masivní vstupní dveře do domu, s bezpečnostním zámkem, které jsou též odemykatelné elektronicky přímo z bytu.

 

Bytové družstvo zde velmi dobře funguje. V současné době nemá žádný úvěr. Pronajímá nebytové prostory v domě ke komerčním účelům, což zajišťuje znatelný příjem do majetku družstva. V domě se dále nachází také zatím nevyužité půdní prostory, které jsou rovněž v majetku družstva a mohou tak do budoucnosti skýtat další potenciál v podobě příjmu do bytového družstva.

Rozměry jednotlivých místností bytu:
– kuchyň s jídelnou: 18,10 m2
– pokoj: 19,75 m2
– předsíň: 8,50 m2
– koupelna: 3,80 m2
– WC: 1,10 m2
– komora: 1,50 m2
– sklepní kóje: 2,30 m2

Byt je vhodný jako investice.

– voda + elektro + plyn: cca 4.000 Kč/měsíc
– fond oprav, společné elektro, úklid, odpad: cca 1.000 Kč/měsíc

– plynový kotel PROTHERM
– kuchyňské spotřebiče zn. TEKA
– sanitární vybavení zn. JIKA, CESAN
– špaletová dřevěná okna, dřevěné podlahy
– vstupní dveře do bytu jsou masivní dřevěné, na bezpečnostní klíč
– nové interiérové dveře, dřevěný masiv, obložkové zárubně

– kuchyňská linka se spotřebiči (mikrovlnná trouba, lednice, horkovzdušná trouba, varná deska, odsavač par, myčka)
– vestavěná skříň
– sedací souprava, křeslo, konferenční stolek
– postel

Prohlédněte si tento byt z pohodlí Vašeho domova

 

2+kk o rozloze 55 m2 se sklepem

Lokalita

Holešovice lákají zejména svoji industriální a bohémskou atmosférou.

Najdete tu veškerou občanskou vybavenost – obchody, restaurace, školy, školky, úřady, lékařskou péči i zábavu.

Doslova pár kroků je to na nejbližší zastávku tramvaje nebo autobusu, odtud se pohodlně za pár minut dostanete na metro trasy C.

V docházkové vzdálenosti je také břeh Vltavy a Rohanský ostrov, kde si můžete užít volný čas příjemnou procházkou a posedět v některé z kaváren, vináren a stylových restaurací. A ti sportovně založení mohou využít cyklostezku podél Vltavy.

Koho láká kultura, jistě ocení blízkost divadla La Fabrika, Divadla Na Maninách nebo oblíbenou Galerii DOX.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář