Play Video

Stavební pozemek 1.062 m2 v obci Kamenice - Ládví

K prodeji nabízíme celkem 2 stavební pozemky pro výstavbu rodinného domu

Cena za 1 stavební pozemek: 4 997 000 Kč

Poohlížíte se po stavebním pozemku a hledáte spíše něco komornějšího a na poklidném místě?

Pojďte se podívat do malé osady Ládví. Nachází se v okrese Praha-východ a je součástí obce Kamenice.

Ládví je osada s dlouhou historií a její počátky se tradují až do roku 1380. Dnes má osada Ládví okolo 800 obyvatel a místní o ní říkají, že je krásným místem pro život.

Volných stavebních pozemků je tady doslova jako šafránu, ale vy teď máte jedinečnou možnost si tady parcelu pořídit a postavit si krásné bydlení. Kdyby majitelé těchto pozemků neměli zaběhnuté podnikání s bydlením na druhém konci republiky, prý by si tu určitě postavili bydlení sami pro sebe.

K prodeji jsou celkem 2 stavební pozemky vedle sebe (možno koupit oba společně nebo každý zvlášť):

1. pozemek parc. č. 62/1 o rozloze 1.062 m2, k tomu pozemek parc. č. 62/5, 399 m2, po kterém vede komunikace.

2. pozemek parc. č. 62/6 o rozloze 1.062 m2, k tomu pozemek parc. č. 62/7, 172 m2, po kterém vede komunikace.

Pozemky jsou ze západu lemované vzrostlými stromy a východní stranou přímo navazují na stávající zástavbu.

Tohle místo je doslova ideálním pro rodinný život. Nedaleko máte školy, školky, obchody s potravinami (Lidl) nebo restaurace. Co nenajdete v Ládví nebo v Kamenici, za tím není problém dojet do nedaleké Prahy. A místní lesy a příroda? Doslova lákají k relaxaci a trávení volného času v přírodě.

Pozemky nejsou zasíťované, elektřina a voda v dosahu, ČOV vlastní.

Informace ke stavbě a zastavitelnosti k lokalitě BP:

Stávající plochy BR, BP, BC: (21) Nové rodinné domy budou přízemní s podkrovím, izolované. Řadové a jiné skupinové domky nejsou přípustné. Rodinné domy budou respektovat stávající regulační (uliční) čáry a orientaci okolních domů, zejména hřebene střechy. 

Odstupy na pozemcích do velikosti max. 1 000 m2 nebo šířky podél komunikace max. 22 m budou odpovídat vyhlášce č. 501/2006 Sb., na pozemcích větších a širších budou minimálně 10 m mezi rodinnými domky bez ohledu na umístění oken a 3 m od plotu. 

Tvar střechy bude navržen s ohledem na tvary střech okolní zástavby.

Typ krytiny a použité barvy budou navrženy s ohledem na vizuální charakter okolní zástavby. 

Pro každou bytovou jednotku v rodinném domu (stávajícím, navrženém, přestavěném z objektu IR) budou zajištěny minimálně 2 parkovací stání na pozemku. Pro každou bytovou jednotku v bytovém domě se požaduje min. 1,5 parkovacího stání pro byty do 100 m2 podlahové plochy a min. 2 parkovací stání pro byty nad 100 m2 podlahové plochy. ¨

Koeficienty ploch musí být respektovány na jednotlivém pozemku. • Koeficient zastavěných ploch KZP 0,30 • Koeficient ploch podlaží KPP 0,50 • Koeficient zeleně KZ 0,5 • Výška římsy, maximální VŘ, VM 5 m • Výška hřebene VH 8 m • Další regulační prvky: uliční čára (pokud je zřetelná).

Bližší informace z ÚPI nalezntete níže v dokumentech. 

Kanalizace v místě : majitel bude muset mít vlastní ČOV

Vodovod: ano, v komunikaci, přípojka připravená není

Elektřina: elektro – sloupek není, možné vybudovat po domluvě s ČEZ Distribuce a.s.

Dokumenty

Lokalita

Ládví je vesnice v okrese Praha-východ, je součástí obce Kamenice. Nachází se 2 km na jihovýchod od Kamenice. Vesnicí prochází silnice II/603, tzv. Stará benešovská. 

Tato oblast se stává čím dál více oblíbenou pro výstavbu rodinných domů, a to právě díky snadné dostupnosti do centra Prahy.

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost – základní školy, mateřské školy, obchody, restaurace, úřad, služby nebo lékařská péče. Do Prahy se odsud pohodlně dostanete za cca 30 minut jízdy autem. Obchodní nebo sportovní centra najdete například v nedalekých Průhonicích/Čestlicích.

Velkým benefitem tohoto místa jsou rozlehlé lesy a krásná příroda, která nabízí nespočet turistických nebo cyklistických tras.

 

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář