Play Video

Moderní byt 3+kk s terasou a zahradou na Praze 5

Pohodové bydlení v moderním bytě s benefity rodinného domu – to vám může nabídnout tento krásný byt na Praze 5 – Zličíně.

Cena za byt: 11 928  000 Kč

Největší předností tohoto elegantního bytu je prostorná zahrada o celkové ploše 153,1 m2, kde můžete odpočívat, grilovat s přáteli nebo dokonce vybudovat svůj vlastní bazén.

Moderní byt 3+kk s terasou disponující rozlohou celkem 120 m2 je se zahradou skvěle propojen a obývací pokoj s kuchyní jsou, díky velkému prosklení, příjemně prosluněné. Okna dvou velkých ložnic jsou orientována do vlastní zahrady a zajišťují tak klid a soukromí.

Bydlení naprosto ideální pro rodiny s dětmi!

Bydlení ideální pro ty, kteří chtějí bydlet v klidné části Prahy, avšak mít možnost se do centra města kdykoliv pohodlně dostat!

Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží menšího a udržovaného bytového domu. Jedná se o velice klidný byt, orientovaný do zahrady. Svým majitelům nabízí pohodové, ničím nerušené bydlení a dostatek soukromí nejen v bytě samotném, ale také při posezení na terase.

Rozměry jednotlivých místností (dle Prohlášení vlastníka):
Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 31,5 m2
Ložnice 1: 16,3 m2
Ložnice 2: 16 m2
Koupelna: 5,8 m2
WC: 1,5 m2
Chodba: 2,1 m2
Předsíň: 4,2 m2
Sklep: 2,8 m2
Terasa: 40,1 m2

Zahrada: 153 m2

Majitel bytu má výhradní užívací právo k parkovacímu stání o výměře 12,3 m2, které se nachází v podzemním podlaží budovy.

Současní majitelé využívají internetové připojení od společnosti O2.

Byt má vlastní vodoměry a měřidla na topení.

Bytový dům, ve kterém se byt nachází, byl zkolaudován v roce 2008. Je ve velmi dobrém stavu a nejsou zde v nejbližších letech plánovány žádné větší rekonstrukce. V současné době není dům zatížen žádným úvěrem. Velice dobře zde funguje SVJ, dům je dobře udržovaný. Úklid společných prostor probíhá 2x týdně. Celkově se jedná o klidný dům s milými obyvateli.

Elektřina: 900 Kč/měsíc
SVJ (voda, teplo, fond oprav, …): 4.200 Kč/měsíc

  • kuchyňská linka SIKO se spotřebiči zn. Mora
  • vestavěné skříně a knihovna v ložnici
  • koupelnové vybavení (kromě pračky)
  • sedací souprava, konferenční stolek, TV stolek, barové židle
  • postel a psací stůl v dětském pokoji

– podlahy: dlažba SIKO, plovoucí podlahy
– okna dřevěná se žaluziemi (manuální ovládání)
– bezpečnostní vstupní dveře (bezpečnostní jsou dveře nejen do bytu, ale také hlavní vchodové do domu)
– garážová vrata na dálkové ovládání

Projděte si tento byt z pohodlí Vašeho domova!

3+kk s terasou, zahradou, sklepem a parkovacím stáním

 

Dokumenty

Lokalita

Jedná se o klidnou část Prahy 5 – Zličín. V této lokalitě nechybí kompletní občanská vybavenost – obchody, úřady, lékařská péče. Co nenaleznete v nejbližším okolí, za tím není problém se vypravit do nedaleké Metropole Zličín (cca 18 minut pěší chůze, 7 minut jízdy autem).

V okolí nachází také několik mateřských a základních škol nebo místní úřad. Není zde nouze ani o zábavu – na Zličíně je například JumpPark Zličín, dětská hřiště, fotbalové hřiště, parky, restaurace.

Na nejbližší autobusovou zastávku se dostanete pěší chůzí za cca 3 minuty, odtud pohodlně dojedete MHD na stanici metra Zličín za pouhých cca 6 minut.

V okolí naleznete také spoustu míst pro trávení volného času – například nedaleký park Na Prameništi, přírodní park Košíře-Motol, centrální park na Stodůlkách nebo krásné Hostivické rybníky.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář