blank

Rezervováno - Rodinný dům 5+kk - Lhota u Borovan

Nízko-údržbový rodinný dům v malebném prostředí Třeboňska. 

Cena za dům: 4 247 000 Kč

Hledáte nízko-údržbový domek v malé vesničce, kde je klid a vy tu můžete trávit čas na zahradě a po výletech? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost zakoupit dům ve vesničce Lhota u Borovan na malebném Třeboňsku. Tato lokalita je známá pro cykloturistiku, malebnou přírodu, klidnou atmosféru a památky. 

Dům se nachází přímo naproti krásné kapličce, v těsné blízkosti domu najdete rybníček a dětské hřiště. V okolí není skoro žádný provoz. 

Tento dům má dispozici 5+kk, je tedy ideální jako rekreační nemovitost a zároveň skvěle poslouží i k trvalému bydlení. Dům působí útulně a světle.

Dům má dvě podlaží, není podsklepený. V přízemí je předsíň, chodba se skříněmi a schodištěm, obývací pokoj s kamny a kuchyně, koupelna a samostatná ložnice. V patře najdeme tři pokoje a komoru s úložnými prostory. 

Na zahradě, která má 753 , můžete mít posezení, hrací prvky pro děti, záhonky atd. Zahrada je velká tak akorát, abyste si ji užili a nemuseli tu trávit čas prací. K dispozici máte také velký nový dřevník. 

Celková výměra podlahové plochy domu s příslušenstvím: 116,3 

Tento starší dům procházel v čase rekonstrukcemi, má vyměněná okna, novou fasádu, je zateplený a suchý. Nyní nejsou nutné žádné další investice, dům je k nastěhování. Nemovitost má standardní číslo popisné, je napojen na elektrickou a vodovodní síť, má vlastní jímku. Vytápění zajišťují krbová kamna na dřevo a elektrokotel. Na pozemku se nachází také studna, která je nyní využívána na zalévání zahrady, dříve sloužila jako hlavní zdroj vody.

Pokud tedy toužíte vlastnit nemovitost v malebném prostředí Třeboňska, napište nám nebo zavolejte a potkáme se tady!

Jak už to u starších domů bývá, na katastru nemovitostí není zapsaná předsíň a dřevník, lze napravit jednoduše pasportem stavby za cca 20 000 Kč + geometrický průkaz za cca 4 000 Kč.

Těšíme se na Vás! Realitní tým Blanky Vaňkové.

Předsíň: 9,94 m²
Koupelna s WC: 4,33 m²
Ložnice: 11,9 m²
Chodba se schodištěm: 13,12 m²
Kuchyň s obývacím pokojem: 28,3 m²
Pokoj: 10,95 m²
Pokoj: 11,99 m²
Pokoj: 21,04 m²
Komora: 4,73 m²

K vytápění domu momentálně slouží krbová kamna na dřevo, k dispozici je ale také elektrokotel. 

Okna jsou plastová s dvojskly. 

Po prodeji zůstane v domě kuchyňská linka se spotřebiči, ostatní po domluvě.

Pozemek č. 64: 238 m²

Pozemek č. 20/2: 303 m²

Pozemek č. 20,6: 130 m²

Pozemek č. 57/37: 152 m²

Dokumenty

Lokalita

Lhota na Třeboňsku se nachází v malebných jižních Čechách, což samo o sobě nabízí krásné přírodní scenérie. Okolní jezera, rybníky a lesy nabízejí mnoho možností pro rekreační aktivity jako rybaření, turistiku, cyklistiku a houbaření. Lhota je vzdálena jen několik kilometrů (14,1km) od krásného historického města Třeboň, kde naleznete veškeré občanské vybavení jako jsou obchody, restaurace, zdravotní středisko a další potřebné služby. Pohodlnou dopravu do Třeboně zajišťuje autobusová linka.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář