blank

Útulný byt 2+kk v Loděnici u Berouna

Lokalita Loděnice u Berouna nabízí veškerou občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost do Prahy, ale i možnosti trávit čas v přírodě.

Cena za byt: 3 497 000 Kč

Byt se nachází v 7. patře osmipatrového panelového domu, díky čemuž je z bytu krásný výhled do okolí.

Dominantou bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem. V obývacím pokoji se nachází i pracovní koutek se stolem a počítačem. Ložnice  je velmi světlá a poskytuje příjemné místo pro Váš spánek! Dále se v bytě nachází malá koupelna se sprchovým koutem a WC.

Byt se prodává plně vybaven, vyjma pračky a lednice. Byt je tedy připraven k rychlému nastěhování a novému majiteli odpadne starost s vybíráním nábytku.

Dalším benefitem tohoto bytu je malá komora na venkovní chodbě, která nabídne další úložný prostor stejně tak jako sklepní kóje náležící k bytu. 

Bytový dům je připraven i na cyklisty nebo rodiny s dětmi a nabízí úložný prostor v praktické kolárně/kočárkárně.

V celém bytě jsou plovoucí podlahy, v koupelně dlažba.

Celková výměra bytu činí 39,91 m

Bytový dům prošel v posledních 20 letech několika rekonstrukcemi, je tedy řádně udržovaný. Poslední rekonstrukce proběhla cca před 5 lety, kdy se celý dům zateplil a byla nahozena fasáda. Na tuto investici byl domu poskytnut bankovní úvěr ve výši 11 mil. Kč, momentálně chybí doplatit cca 5 mil. Kč. Bytový dům má energetickou náročnost C.

Plánovaná investice v bytovém domě je rekonstrukce kotelny. Stav účtu SVJ je cca 2 mil. Kč.

Úklid společných částí domu je zařízen SVJ, úklid na patrech se provádí svépomocí.

V bytovém domě nebydlí nikdo obzvláště problematický.

Přímo před domem jsou parkovací stání a za domem lavičky a zeleň. Do obchodu s potravinami to máte pouhých 300 m. Autobusová zastávka je necelých 600 m od domu.

Rodiny s dětmi jistě ocení mateřskou a základní školu v docházkové vzdálenosti od domova (cca 1,5 km). Škola prošla rekonstrukcí a nabízí velmi moderní vybavení.

Volný čas můžete trávit například u 100 m vzdálené rybníka Laskavce, na syslí louce nebo na vyhlídkách.

Předsíň: 5,91 m

Obývací pokoj: 16,43 m

Kuchyňský kout: 3,18 m

Ložnice: 9,91 m

Koupelna s WC: 3,05 m

Komora na venkovní chodbě: 0,43 m

Sklepní kóje: 1 m

Poplatky SVJ: 2 789 Kč

Elektřina: 900 Kč

Celkem měsíčně: 3 689 Kč

Dokumenty

Lokalita

Obec Loděnice je velmi příjemným místem k bydlení. Nachází se v blízkosti Berouna, do kterého je to pouhých 8 km. Oblast křivoklátských lesů je opravdu výjímečná plná zelených lesů a klidných lokalit. Pokud by Vás však příroda omrzela nebo jste potřebovali do velkoměsta, v blízkosti se nachází dálnice D5, po které se hravě dostanete do Prahy či Plzně.

líbí se vám nemovitost?

Pojďme se na ni spolu podívat

Napište nám skrze formulář